MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Porażka Karoliny

Karolina Kosińska nie awansowała do ćwierćfinału challengera w Civitavecchi.

Polka zagrała zaledwie jednego seta z Daryą Kustovą, przegrała 2:6. Druga partia nie została rozegrana, ponieważ Karolina poddała mecz.

23-latka z Białorusi jest 133 w rankingu. Dziewczyny spotykały się ze sobą dwukrotnie. W 2005 roku w Denain Polka zwyciężyła 6:2, 6:1. Rok póżniej w Palermo wygrała tym razem w trzech setach 2:6, 6:4, 6:3.

Voracova – Buryachok 6:4 1:0 i krecz; Birnerova – Ondraskova; Schruff – Caregaro 6:4, 6:1; Ani – Thorpe 6;7, 7:5, 6;1; Quercia – Gronert 6:4, 6;1; Floris – Ferrer-Suarez 6:4, 6:2; Ungur – Beltrame 6:3, 6:2; Kustova – Konińska 6:2, krecz Polki.

Karolina i Lenka miały z Estonką Maret Ani i Ukrainką Iriną Buryachok walczyć o awans do finału gry podwójnej. Kontuzja Polki, której doznała w meczu z Kustovą zmusiły dziewczyny do oddania meczu walkowerem.