Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; GENEWA ATP 250: Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Pozbruk Open – Mikołajczuk najlepsza

Sylwia Mikołajczuk zwyciężyła w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym seniorek w Sobocie.

Na starcie Pozbruk Open stanęło szesnaście zawodniczek. Najskuteczniejsza okazała się Mikołajczuk (AZS Poznań). W całych zawodach nie straciła seta.

Drugie miejsce zajęła Magdalena Stencel (SKT Sopot). Trzecia była Natalia Kozel (Promasters Szczecin), a czwarta Kinga Anusiewicz (Grunwald Poznań).

WYNIKI

GRUPA A: Mikołajczuk – Sekrecka 6:4, 7:6; Kowalak – D. Siemianowska 6:4, 7:6; Mikołajczuk – D. Siemianowska 7:6, 6:0; Kowalak – Sekrecka 6:2, 7:5; Mikołajczuk – Kowalak 6:2, 6:2; D. Siemianowska – Sekrecka 6:2, 4:6, 10:7; kolejność: 1. Mikołajczuk, 2. Kowalak, 3. D.Siemianowska, 4. Sekrecka.

GRUPA B: Anusiewicz – Kornek 6:4, 6:3; K. Siemianowska – Gałka 6:2, 6:0; Anusiewicz – K. Siemianowska 6:4, 6:2; K. Siemianowska – Kornek 6:1, 6:4; Anusiewicz – Gałka 6:0, 6:0; Kornek – Gałka 6:4, 6:4; kolejność: 1. Anusiewicz, 2. K. Siemianowska, 3. Kornek, 4. Gałka.

GRUPA C: Kozel – Rynkiewicz 6:3, 7:5; Halicka – Nowakowska 6:1, 6:1; Kozel – Nowakowska 6:0, 6:0; Halicka – Rynkiewicz 6:1, 6:0; Kozel – Halicka 3:6, 6:0, 10:4; Rynkiewicz – Nowakowska 6:1, 6:0; kolejność: 1. Kozel, 2. Halicka, 3. Rynkiewicz, 4. Nowakowska.

GRUPA D: Stencel – Król 6:1, 6:0; Król – Piszczkiewicz 6:1, 6:0; Stencel – Goławska 6:4, 6:3; Król – Goławska 7:6, 7:6; Stencel – Piszczkiewicz 6:0, 6:2; Goławska – Piszczkiewicz 6:0, 6:0; kolejność: 1. Stencel, 2. Król, 3. Goławska, 4. Piszczkiewicz.


GRUPA 1-4: Mikołajczuk – Anusiewicz 6:4, 6:4; Stencel – Kozel 6:3, 6:2; Mikołajczuk – Kozel 6:2, 6:2; Stencel – Anusiewcz 6:4, 6:2; Mikołajczuk – Stencel 6:2, 6:2; Kozel – Anusiewcz 6:2, 6:0; kolejność: 1. Mikołajczuk, 2. Stencel, 3. Kozel, 4. Anusiewicz.

GRUPA 5-8: Halicka – Kowalak 4:6, 6:2, 10:8, Kowalak – K. Siemianowska 6:1, 7:6; Halicka – Król 6:0, 6:0; Kowalak – Król 6:0, 6:0; Halicka – K. Siemianowska 7:5, 6:4; K. Siemianowska – Król 6:0, 6:0; kolejność: 5. Halicka, 6. Kowalak, 7. K. Siemianowska, 8. Król.

GRUPA 9-12: Goławska – Rynkiewicz 7:6, 6:2; D. Siemianowska – Kornek 6:2, 6:3; Goławska – D. Siemianowska 3:6, 7:5, 11:9; D. Siemianowska – Rynkiewicz 6:3, 6:2; Goławska – Kornek 6:1, 6:2; Rynkiewicz – Kornek 2:6, 7:5, 10:6; kolejność: 9. Goławska, 10. D. Siemianowska, 11. Rynkiewicz, 12. Kornek.

GRUPA 13-16: Sekrecka – Nowakowska 6:0, 6:1; Gałka – Piszczkiewicz 6:0, 6:0; Sekrecka – Gałka 6:1, 6:2; Gałka – Nowakowska 6:2, 6:0; Sekrecka – Piszczkiewicz 6:0, 6:0; Nowakowska – Piszczkiewicz 6:0, 6:0; kolejność: 13. Sekrecka, 14. Gałka, 15. Nowakowska, 16. Piszczkiewicz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności