MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Poznań Porsche Open – Janowicz w finale!

Jerzy Janowicz wygrał z Stephanem Robertem pojedynek półfinałowy challengera w Poznaniu.

Janowicz66
Robert34

Jurek obronił jednego breakpointa, ale przy drugim stracił serwis (0:1). Natychmiast jednak odrobił stratę (1:1). W czwartym gemie po raz drugi przełamał Francuza (3:1).

Janowicz wybronił się przed stratą podania (4:1). Utrzymał przewagę breaka i wygrał (6:3).

W drugim secie gemy dla podających do (2:2). W drugim gemie zawodnicy rozegrali aż 22 akcje. W piątym Jerzyk wywalczył breaka (3:2).

Robert zmarnował szansę na przełamanie powrotne (5:3). Jurek pierwszą piłką setową zakończył seta (6:4) i mecz.

Półfinały singla: Janowicz – S. Robert 6:3, 6:4; Machado – Schukin 7:6 (4), 7:5.

Finał debla: Charroin/S. Robert – Ferreiro/Sa 6:2, 6:3.