Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Promasters Cup – Szmit i Żuk zwycięzcami w Szczecinie

W Szczecinie zakończył się turniej Tennis Europe skrzatów (do lat 12).

Zawody Promasters Cup odbywały się na kortach przy ul. Wojska Polskiego.

Kacper Żuk – w finale zawodów chłopców – pewnie pokonał Michała Sikorskiego. Kacper wraz z Konradem Fryze triumfowali w grze podwójnej.

W walce o prymat wśród dziewcząt, Karolina Szmit wygrała z Darią Kuczer.

Chłopcy

Pierwsza runda: Ohde – Franko 1:6, 6:0, 6:1; Wrzoł – Vasilyev 6:0, 6:0; Laska – Garwacki 6:0, 6:1; Von der Huells 6:1, 6:1; Michalski – Bortsov 7:5, 6:3; Sikorski – Tilbuerger 6:1, 6:2; Moerl – Paluch 7:6 (7), 6:1; Andersons – Galuś 6:1, 6:0; Fryze – Adamovich 6:3, 6:4; Serrano Osoba – Krzystek 6:4, 6:0; Piekarek – Arkhipov 6:1, 6:0; T. Pala – Kandziora 6:0, 6:2; Żuk – Stephan 6:0, 6:1; Zgirovsky – Mariankowski 6:0, 6:0; Endom – K. Pala 6:2, 6:3; Łosiak – Kosiński 6:1, 6:2.

Druga runda: Ohde – Wrzoł 6:4, 6:4; Laska – Von der Huells 6:2, 6:4; Sikorski – Michalski 6:1, 6:1; Moerl – Andersons 7:6 (9), 6:1; Fryze – Serrano Osoba 6:0, 6:1; Piekarek – T. Pala 6:2, 6:2; Żuk – Zgirovsky 6:3, 6:2; Łosiak – Endom 7:5, 6:0.

Ćwierćfinały: Ohde – Laska 6:3, 6:2; Sikorski – Moerl 6:2, 6:1; Fryze – Piekarek 6:4, 6:1; Żuk – Łosiak 6:0, 6:1.

Półfinały: Sikorski – Ohde 6:0, 4:6, 6:3; Żuk – Fryze 6:1, 6:1.

Finał: Żuk – Sikorski 6:0, 6:1.

Finał debla: Fryze/Żuk – Serrano Osoba/Stephan 6:1, 6:0.

Dziewczęta

Pierwsza runda: Alexandrova – Hertel 6:0, 6:2; Vaizova – Bogucka 6:4, 6:2; Kovalenko – Światłoń 6:2, 0:6, 6:3; Yemelyanenka – Kromolicka 6:0, 5:7, 6:2; Kądzielewska – Safarian 6:0, 6:0; Rutkowska – Kuzmuk 6:2, 6:4; Kuczer – Gaisina 6:1, 6:1; Wilk – Tilbuerger 6:1, 6:2; Kiryluk – Valyaeva 6:1, 6:2; Markevich – Mrugowska 6:0, 6:1; Hildebrand Steenberg – Zakordoniec 6:3, 6:0; Bednarczyk – Kruempelmann 6:4, 6:4; Szmit – Yakshina 7:6 (3), 6:2; Bazhko – Nikolenko 6:2, 6:3; Zykute – Domin 6:2, 6:1; Podlińska – Orekhova 2:6, 6:1, 6:1.

Druga runda: Alexandrova – Vaizova 6:0, 6:4; Kovalenko – Yemelyanenka 6:7 (4), 7:6 (7), 6:3; Kądzielewska – Rutkowska 6:4, 6:0; Kuczer – Wilk 6:1, 6:1; Kiryluk – Markevich 6:3, 7:5; Hildebrand Steenberg – Bednarczyk 6:0, 6:0; Szmit – Bazhko 6:1, 6:2; Podlińska – Zykute 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Alexandrova – Kovalenko 6:3, 6:1; Kuczer – Kądzielewska 1:6, 6:2, 6:4; Hildebrand Steenberg – Kiryluk 2:6, 6:4, 7:5; Szmit – Podlińska 7:6 (3), 6:2.

Półfinały: Kuczer – Alexandrowa 6:3, 6:2; Szmit – Hildebrand Steenberg 6:1, 4:6, 6:2.

Finał: Szmit – Kuczer 6:2, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności