Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Golubic 6:0, 4:6, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Safwat 7:6 (1), 6:4; Rinderknech - Kovalik 7:5, 6:4.

Przegrana Klaudii i Vladimiry

przez maka

Klaudia Jans z Czeszką Vladimirą Uhlirovą uległy w pierwszej rundzie turnieju Porsche Tennis Grand Prix Kvecie Peschke (Czechy) i Katarinie Srebotnik (Słowenia) 4:6, 5:7.

Polka i Czeszka żle rozpoczęły pierwszego seta. Dwukrotnie straciły podanie. Przegrywają (1:4). Dziewczyny odrobiły stratę jednego breaka (2:4). Klaudia i Vladimira obroniły brekpointa (3:4). W ósmym gemie nasza para miała okazję, aby doprowadzić do równowagi. Rywalki jednak wyszły z kłopotów, utrzymały przewagę (3:5). Pierwsza partia dla Czeszki i Słowenki 6:4.

W drugim secie bez przełamań do stanu (2:2). W trzecim gemie Klaudia i Vladimira broniły dwóch brekpointów. Rywalki przełamują naszą parę (2:3). Oba deble wygrywają swoje serwisy (3:4). Break powrotny (4:4). W jednastym gemie rywalki po raz drugi w tej partii zdobywają breaka (5:6). Serwują na mecz, utrzymały swoje podanie i zwyciężają 7:5.


Doświadczona 34-letnia Kveta wygrała w swojej karierze 15 zawodowych tytułów deblowych, ostatni sukces to wygrana w Indian Wells, wspólnie z Kateriną. Triumfowała też w 10 imprezach z cyklu ITF. Aktualnie zajmuje 17 pozycję w rankingu deblistek, ale w lipcu 2008 był już 3 na świecie.

29-letnia Katarina też jest specjalistką od gry podwójnej, choć obecnie w rankingu jest 37, to w styczniu 2008 była 3. Dorobek Słowenki jest bardzo imponujący. Ma 22 wygranych zawodowych imprez, grała też w trzech finałach wielkoszlemowych (US Open, 2006 oraz Roland Garros, Wimbledon w 2007). Ostatnie zwycięstwo odniosła w tegorocznym Indian Wells.

Wyniki na żywo : Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności