Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Przysiężny pokonał Fischera

przez maka

Michał Przysiężny wygrał z Martinem Fischerem w pierwszej rundzie turnieju w Johannesburgu.

M. Przysiężny 6 6
M. Fischer 1 2

Ołówek na sucho wygrał pierwszego gema (1:0). Austriak szybko wyrównał (1:1). W czwartym gemie Polak przełamał rywala (3:1).

Michał wywalczył podwójnego breaka (5:1). Sięgnął po pierwszego seta po 22. minutach (6:1).

Przysiężny odebrał podanie przeciwnikowi (1:0), ale błyskawicznie dał się przełamać – dwa podwójne błędy – (1:1). Uzyskał jednak kolejnego breaka (2:1). Utrzymał też serwis (3:1).

Fischer obronił się przed podwójnym przełamaniem (3:2). Ołówek nie dał za wygraną i znów zwyciężył w gemie przy serwisie Martina (5:2). Triumfował w drugiej partii (6:2) i całym spotkaniu.

Przysiężny broni w tym tygodniu 80 punktów. Dzięki wygranej nad Fischerem (20 pkt.) zachowa pozycję w czołowej setce na świecie.


W RPA Polak został rozstawiony z ósemką. W drugiej rundzie czeka na niego reprezentant gospodarzy Rik De Voest (183 w rankingu ATP). Mecz odbędzie się w środę około godz. 13.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) F. Lopez – Dancevic; Wolmarans – Sijsling 4:6, 6:3, 6:4; Gremelmayr – Scholtz 6:4, 7:5; (6) Mannarino – Schukin 7:6 (4), 7:6 (6); (4) K. Anderson – Bohli 4:6, 6:4, 6:2; Sela – Roger-Vasselin ;1:6, 7:5, 6:4 Dabul – K. Beck 5:7, …; (7) Schuettler – Soeda 6:3, 4:6, …; (8) Przysiężny – M. Fischer 6:1, 6:2; De Voest – Galvani 6:3, 5:7, 7:6 (6); Devvarman – Klaasen 6:4, 6:3; Huta Galung – Tipsarevic 6:7(4), 6:4, 7:6; Brown – (5) Serra 6:4, 6:4; Van Der Merwe – S. Robert 6:3, 6:2; Greul – Alves 6:2, 7:5; Raonic – (2) Y-H Lu 6:3, 6:3.

Druga runda: (1) F. Lopez/Dancevic – Wolmarans; Gremelmayr – (6) Mannarino; (4) K. Anderson – Sela; Dabul/K. Beck; (7) Schuettler/Soeda; (8) Przysiężny – De Voest; Devvarman – Huta Galung; Brown – Van Der Merwe; Raonic – Greul .

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności