Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Puchar Davisa

przez maka

Od czwartku do niedzieli na kortach całego świata odbywają się mecze Pucharu Davisa.

GRUPA ŚWIATOWA – półfinały

Francja – Argentyna – 5:0 – Lyon, kort twardy w hali

PIĄTEK: Llodra – Monaco 7:5, 4:6, 7:5, 6:3; Monfils – Nalbandian 6:4, 2:6, 6:4, 6:3. SOBOTA: Clement/Llodra – Schwank/Zeballos 6:4, 7:5, 6:3. NIEDZIELA: Simon – Schwank 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; Clement – Zeballos 7:5, 6:1.

Serbia – Czechy 3:2 – Belgrad, kort twardy w hali

PIĄTEK: Troicki – Stepanek 6:4, 2:6, 4:6, 4:6; Tipsarevic – Berdych 7:5, 6:2, 2:6, 7:6 (5). SOBOTA: N. Djokovic/Zimonjic – Berdych/Stepanek 6:3, 1:6, 4:6, 1:6. NIEDZIELA: Djokovic – Berdych 4:6, 6:3, 6:2, 6:4; Tipsarevic – Stepanek 6:0, 7:6 (6), 6:4.

GRUPA ŚWIATOWA – baraże

Izrael – Austria – 2:3 – Tel Aviv, kort twardy w hali

CZWARTEK: Sela – Haider-Maurer 6:4, 6:1, 6:3; Levy – J. Melzer 4:6, 3:6, 3:6; PIĄTEK: J. Erlich/R. Ram – J. Melzer/Peya 7:6 (2), 6:4, 6:4. NIEDZIELA: Sela – J. Melzer 4:6, 0:6, 3:6; Levy – M. Fischer 6:2, 3:6, 0:6, 3:6.

Kolumbia – USA 1:3, Bogota, kort ziemny

PIĄTEK: Falla – Fish 6:4, 1:6, 6:4, 3:6, 4:6; Giraldo – Querrey 6:2, 6:4, 7:5. SOBOTA: Farah/Salamanca – Fish/Isner 4:6, 4:6, 7:6 (5), 3:6. NIEDZIELA: Giraldo – Fish 6:3, 3:6, 5:7, 6:4, 6:8; mecz Salamanca – Harrison nie odbył się.

Niemcy – RPA 5:0, Stuttgart, kort ziemny

PIĄTEK: Kohlschreiber – De Voest 6:4, 6:4, 6:4; Fl. Mayer – Van Der Merwe 6:3, 3:6, 6:1, 7:6 (6). SOBOTA: A. Beck/Kas – De Voest/Moodie 6:4, 3:6, 6:3, 6:4. NIEDZIELA: A. Beck – Van Der Merwe 7:5, 6:2; Fl. Mayer – De Voest 6:3, 6:7 (8), 6:2.

Szwecja – Włochy 3:2, Lidkoping, kort twardy w hali

PIĄTEK: Vinciguerra – Starace 2:6, 2:6, 2:6; Soderling – Fognini 6:1, 6:3, 6:2. SOBOTA: Aspelin/Lindstedt – Bolelli/Bracciali 5:7, 6:7 (0), 7:6 (4), 6:3, 7:5. NIEDZIELA: Soderling – Starace 6:3, 6:3, 6:3; Vinciguerra – Fognini 1:6, 3:6.

Indie – Brazylia 3:2, Chennai, kort twardy

PIĄTEK: Bopanna – Bellucci 7:6 (2), 6:7 (7), 5:7, 6:4, 8:10; Devvarman – R. Mello 6:4, 2:6, 7:6 (3), 2:6, 4:6. SOBOTA: Bhupathi/Paes – M. Melo/Soares 6:4, 7:6 (5), 6:1. NIEDZIELA: Devvarman – Bellucci 7:6 (3), 4:0, krecz Thomaza; Bopanna – R. Mello 6:3, 7:6 (2), 6:3.

Australia – Belgia 2:3, Cairns, kort twardy

PIĄTEK: Hewitt – Bemelmans 7:6 (4), 7:5, 2:6, 6:4; Ball – O. Rochus 4:6, 4:6, 6:7 (5); SOBOTA: Hanley/Hewitt – Bemelmans/O. Rochus 6:1, 6:2, 6:4. NIEDZIELA: Luczak – O. Rochus 6:7 (8), 4:6, 7:6 (0), 6:7 (2); Ball – Darcis 6:7 (4), 3:6, 4:6.

Kazachstan – Szwajcaria 5:0, Astana, kort twardy w hali

PIĄTEK: Golubev – Chiudinelli 6:4, 6:4, 6:4; Kukushkin – Wawrinka 3:6, 6:1, 6:4, 1:6, 6:3. SOBOTA: Schukin/Golubev – Allegro/Wawrinka 6:4, 6:3, 6:3. NIEDZIELA: Golubev – Lammer 6:3, 6:2; Kukushkin – Chiudinelli 6:2, 6:4.

Rumunia – Ekwador 5:0, Bukareszt, kort ziemny

PIĄTEK: Hanescu – Endara 6:2, 6:2, 6:2; Ungur – G. Lapentti 6:7 (2), 4:6, 6:3, 6:4, 6:1. SOBOTA: Hanescu/Tecau – G. Lapentti/Endara 6:2, 6:2, 6:2. NIEDZIELA: Crivoi – G. Lapentti 6:2, 6:4; Ungur – E. Gomez 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności