Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Puchar Davisa na świecie – Hiszpania i Czechy w finale

Tenisiści walczą o finał i utrzymanie się w Grupie Światowej.

O punty dla swoich narodowych drużyn rywalizują m.in. Roger Federer, David Ferrer, Tomas Berdych czy Juan Martin Del Potro.

Hiszpania w półfinale wygrała z USA, a Argentyna przegrała z Czechami. Hitem gier o GŚ był mecz w Amsterdamie.

PÓŁFINAŁY GRUPY ŚWIATOWEJ

Hiszpania – USA 3:1 (Gijon, kort ziemny): Ferrer – Querrey 4:6, 6:2, 6:2, 6:4; Almagro – Isner 6:4, 4:6, 6:4, 3:6, 7:5; M. Granollers/M. Lopez – B. Bryan/M. Bryan 3:6, 6:3, 5:7, 5;7; Ferrer – Isner 6:7 (3), 6:3, 6:4, 6:2; mecz Almagro – Querrey nie odbył się.

Argentyna – Czechy 2:3 (Buenos Aires, kort ziemny): Del Potro – Stepanek 6:4, 6:4, 6:2; Monaco – Berdych 1:6, 6:4, 6:1, 4:6, 4:6; Berlocq/Schwank – Berdych/Stepanek 3:6, 4:6, 3:6; Berlocq – Berdych 3:6, 3:6, 4:6; Monaco – J. Minar 6:3, 7:6 (2).

BARAŻE O GRUPĘ ŚWIATOWĄ

Kazachstan – Uzbekistan 3:1 (Astana, kort ziemny): Korolev – Istomin 3:6, 6:4, 2:6, 6:0, 3:6; Kukushkin – Dustov 6:2, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Golubev/Schukin – Dustov/Istomin 7:6 (3), 6:3, 6:4; Kukushkin – Istomin 6:4, 6:2, 6:7 (5), 6:2; mecz Korolev – Dustov – nie odbył się.

Niemcy – Australia 3:2 (Hamburg, kort ziemny): Stebe – B. Tomic 6:2, 3:6, 4:6, 6:7 (4); Fl. Mayer – Hewitt 7:5, 6:3, 6:2; B. Becker/Petzschner – Guccione/Hewitt 3:6, 2:6, 6:2, 6:7 (4); Fl. Mayer – B. Tomic 6:4, 6:2, 6:3; Stebe – Hewitt 6:4, 6:1, 6:4.

Japonia – Izrael 2:3 (Tokio, kort twardy): Soeda – Sela 6:2, 6:4, 3:6, 6:4; T. Ito – Weintraub 3:6, 2:6, 4:6; T. Ito/Sugita – Erlich/A. Ram 7:5, 3:6, 3:6, 1:6; Nishikori – Sela 6:3, 3:6, 4:6, 6:4, 7:5; Soeda – Weintraub 3:6, 6:7 (5), 6:4, 3:6.

Belgia – Szwecja 5:0 (Bruksela, kort ziemny): Darcis – Ryderstedt 6:3, 7:6 (3), 6:0; Goffin – Vinciguerra 6:4, 6:3, 7:5; Bemelmans/O. Rochus – Brunstrom/Ryderstedt 6:4, 4:6, 6:3, 6:2; Goffin – Eriksson 6:3, 6:4; Darcis – Vinciguerra 6:4, 6:2.

Kanada – RPA 4:1 (Montreal, kort twardy): V. Pospisil – Van Der Merwe 6:3, 6:4, 6:4; Raonic – Scholtz 7:5, 6:4, 7:5; Nestor/V. Pospisil – Klaasen/Van Der Merwe 4:6, 6:7 (3), 6:7 (5); Raonic – Van Der Merwe 6:2,6:2, 6:4; Dancevic – Scholtz 6:2, 6:2.

Brazylia – Rosja 5:0 (Sao Jose do Rio Preto, kort ziemny): R. Dutra Da Silva – Andreev 6:2, 6:1 i krecz Igora; Bellucci – Gabashvili 6:3, 4:6, 6:0, 7:6 (4); Melo/Soares – Bogomolov/Gabashvili 7:5, 6:2, 7:6 (7); Bellucci – Bogomolov 7:6 (4), 6:3; R. Dutra Da Silva – Vovk 6:2, 6:2.

Włochy – Chile 4:1 (Neapol, kort ziemny): Seppi – Hormazabal 7:5, 6:1, 6:2; Fognini – Capdeville 2:6, 6:2, 6:7 (6), 6:1, 6:2; Bracciali/Seppi – Aguilar/Capdeville 4:6, 6:4, 4:6, 2:6; Seppi – Capdeville 6:3, 6:1, 6:3; Bolelli – Garin 6:4, 6:3.

Holandia – Szwajcaria 2:3 (Amsterdam, kort ziemny): De Bakker – Federer 3:6, 4:6, 4:6; Haase – Wawrinka 3:6, 6:3, 3:6, 6:7 (4); Haase/Rojer – Federer/Wawrinka 6:4, 6:2, 5:7, 6:3; Haase – Federer 1:6, 4:6, 4:6; De Bakker – Chiudinelli 6:2, 7:6 (4).

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA

Słowacja – Portugalia 3:1 (Bratysława, kort twardy w hali): Klizan – G. Elias 3:6, 6:2, 7:6 (4), 6:2; Lacko – J. Sousa 4:6, 4:6, 3:6; Mertinak/Polasek – G. Elias/J. Sousa 7:5, 4:6, 7:6 (5), 6:3; Klizan – J. Sousa 6:2, 7:5, 6:7 (9), 6:1; mecz Lacko – G. Elias – nie odbył się.

Rumunia – Finlandia 3:2 (Cluj, kort twardy w hali): Crivoi – J. Nieminen 5:7, 1:6, 2:6; Copil – Heliovaara 3:6, 6:4, 6:2, 6:4; Mergea/Tecau – Heliovaara/J. Nieminen 6:4, 7:6 (4), 6:1; Copil – J. Nieminen 3:6, 5:7, 6:1, 6:7 (4); Crivoi – Heliovaara 4:6, 7:6 (5), 6:7 (2), 6:3, 7:5.

GRUPA I AZJA/OCEANIA

Indie – Nowa Zelandia 5:0 (Chandigarh, kort twardy): Bhambri – King-Turner 3:6, 0:6, 6:2, 6:4, 6:2; Vardhan – J. Statham 6:2, 6:7 (2), 6:4, 6:2; Sharan/Vardhan – King-Turner/Venus 7:6 (3), 4:6, 6:3, 6:7 (4), 6:3; Bhambri – J. Statham 2:6, 7:5, 7:6 (5); S. Singh – A. Sitak 6:4, 6:1.

GRUPA I AMERYKAŃSKA

Peru – Ekwador 1:4 (Lima, kort ziemny): Beretta – E. Gomez 7:5, 2:6, 3:6, 4:6; Echazu – Campozano 6:7 (6), 3:6, 4:6; Beretta/Galdos – Campozano/Quiroz 6:3, 6:2, 6:4; Beretta – Campozano 6:7 (0), 6:4, 7:5, 1:6, 0:6; Panta Herreros – Quiroz 6:7 (8), 1:6.

GRUPA II EURO-AFRYKAŃSKA

Łotwa – Ukraina 2:3 (Lipawa, kort twardy w hali): Gulbis – Bubka 4:6, 6:3, 6:4, 6:2; Juska – S. Stakhovsky 3:6, 4:6, 4:6; Gulbis/Pavlovs – Bubka/S. Stakhovsky 4:6, 6:3, 6:2, 1:6, 4:6; Gulbis – S. Stakhovsky 6:0, 6:3, 6:1; Juska – Marchenko 4:6, 3:6, 5:7.

GRUPA II AZJA/OCEANIA

Indonezja – Filipiny 3:2 (Dżakarta, kort twardy): Rungkat – Alcantara 7:6 (3), 6:2, 3:6, 6:0; Sie – Huey 4:6, 2:6, 3:6; Rungkat/Sie – R. Gonzalez/Huey 4:6, 6:3, 7:6 (5), 6:2; Rungkat – Patrombon 6:3, 6:2, 6:0; Trijati – Alcantara 3:6, 7:6 (4), 4:6.

GRUPA II AMERYKAŃSKA

Dominikana – Meksyk 3:2 (Santiago de los Caballeros, kort ziemny): V. Estrella – Garza 6:4, 6:2, 6:2; J. Hernandez – C. Ramirez 6:2, 6:7 (6), 7:5, 4:6, 6:3; H. Estrella/V. Estrella – Garza/S. Gonzalez 5:7, 3:6, 6:7 (1); V. Estrella – C. Ramirez 7:6 (4), 6:3, 6:4; Cid – B. Rodriguez 1:6, 0:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności