Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Puchar Davisa – przygotowania do meczu z Chorwatami

przez maka

Dwa tygodnie zostały do meczu Polska – Chorwacja w Pucharze Davisa.

Spotkanie drugiej rundy Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej zostanie rozegrane w dniach 4-6 kwietnia w hali Torwar w Warszawie.

Mecz odbędzie się na nawierzchni Rebound Ace Synpave, która w klasyfikacji ITF ma numer 4 i jest zaliczana do średnio-szybkich.

– To będzie na pewno bardzo zacięty pojedynek. Chorwacja jest dobrym zespołem, a Marin Cilic i Ivan Dodig to zawodnicy klasy światowej – mówi Marcin Matkowski. – Mam nadzieję, że podobnie jak spotkanie z Rosją, uda nam się zwyciężyć. Mecz będzie ciężki, ale liczymy na wsparcie polskich kibiców i zwycięstwo.

Kapitan reprezentacji Polski Radosław Szymanik pytany o przygotowania odpowiada: – Idą różnie. Mieliśmy trochę problemów z kontuzjami, wyniki turnieju w Indian Wells nie były najlepsze. Wierzę jednak, że forma będzie rosła i już w Miami będzie lepiej.

Mecz z Chorwacją rozpocznie się 4 kwietnia o godz. 15.45 od ceremonii uroczystego otwarcia. Kwadrans póżniej rozpocznie się pierwszy mecz singlowy.

5 kwietnia spotkanie deblowe zaplanowane jest na godz. 16. Z kolei 6 kwietnia pierwsza gra singlowa rozpocznie o godz. 12.

Bilety do kupienia na stronie – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności