Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Puchar Federacji na świecie – wyniki

przez maka

W sobotę i niedzielę w wielu krajach odbywają się mecze drużynowych rozgrywek kobiet.

W półfinałach Pucharu Federacji wygrały Rosjanki i Włoszki. Szesnaście ekip rywalizowało w barażach do Grupy Światowej I i II.

PÓŁFINAŁY GRUPY ŚWIATOWEJ

Włochy – Czechy 3:1: Errani – Safarova 6:4, 6:2; Vinci – Kvitova 6:4, 6:1; Errani – Kvitova 6:2, 2:6, 0:6; Vinci – Safarova 6:3, 6:7 (3), 6:3.

Rosja – Słowacja 3:2: Pavlyuchenkova – Cibulkova 7:5, 1:6, 4:6; Kirilenko – Hantuchova 2:6, 4:6; Kirilenko – Cibulkova 7:5, 6:1; Makarova – Hantuchova 6:3, 4:6, 6:4; Makarova/Vesnina – Cibulkova/Hantuchova 4:6, 6:3, 6:1.

BARAŻE O GRUPĘ ŚWIATOWĄ I

Niemcy – Serbia 3:2: Barthel – Ivanovic 6:7 (5), 6:2, 2:6; Kerber – Jovanovski 7:5, 6:2; Kerber – Ivanovic 5:7, 5:7; Barthel – Jovanovski 6:1, 3:6, 6:3; Groenefeld/Lisicki – Dolonc/Krunic 6:2, 6:4.

Szwajcaria – Australia 1:3: Voegele – Stosur 0:6, 4:6; Oprandi – Gajdosova 6:2, 6:3; Oprandi – Stosur 5:7, 3:6; Voegele – Barty 3:6, 4:6.

Hiszpania – Japonia 4:0: Suarez Navarro – Doi 6:3, 6:4; Soler-Espinosa – Morita 6:2, 6:3; Suarez Navarro – Morita 6:3, 7:5; Dominguez Lino/Medina Garrigues – Aoyama/Doi 6:4, 7:5; mecz Soler-Espinosa – Doi odwołano.

USA – Szwecja 3:2: Stephens – Arvidsson 4:6, 6:4, 1:6; S. Williams – J. Larsson 6:2, 6:2; S. Williams – Arvidsson 6:2, 6:1; V. Williams – J. Larsson 6:3, 7:5; Lepchenko/V. Williams – Arvidsson/J. Larsson walkower.

BARAŻE O GRUPĘ ŚWIATOWĄ II

Francja – Kazachstan 4:1: Bartoli – Voskoboeva 6:0, 6:3; Cornet – Shvedova 6:2, 3:6, 2:6; Bartoli – Shvedova 6:4, 6:3; Cornet – Pervak 6:3, 6:1; Garcia/Mladenovic – Karatantcheva/Voskoboeva 6:2, 7:5.

Argentyna – Wielka Brytania 3:1: Ormaechea – Konta 6:3, 6:2; Molinero – Robson 1:6, 1:6; Ormaechea – Robson 6:4, 4:6, 6:2; Irigoyen – Baltacha 7:5, 3:6, 6:1.

Ukraina – Kanada 2:3: Svitolina – Bouchard 6:7 (8), 6:3, 6:2; Tsurenko – Fichman 6:7 (5), 6:2, 2:6; Tsurenko – Bouchard 4:6, 5:7; Svitolina – Fichman 6:4, 7:6 (4); Svitolina/Tsurenko – Bouchard/Fichman 4:6, 3:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności