Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Puchar Federacji – wyniki

W Izraelu 15 reprezentacji walczy w Grupie I Strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Federacji.

Zespoły zostały podzielone na cztery grupy.

W grupie A znalazły się: Szwajcaria, Wielka Brytania i Dania. Do grupy B trafiły: Polska, Izrael, Bułgaria i Luksemburg.

W grupie C rywalizują: Białoruś, Austria, Chorwacja i Grecja. W grupie C spotkały się: Holandia, Węgry, Rumunia i Łotwa.

GRUPA A

Szwajcaria – Wielka Brytania 2:1

Bacsinszky – Watson 6:1, 6:3; Schnyder – Keothavong 6:1, 6:2; Bacsinszky/Sadikovic – Rae/Watson 4:6, 3:6.

Szwajcaria – Dania 2:1

Bacsinszky – Barbat 6:0, 6:1; Schnyder – Wozniacki 3:6, 3:6; Bacsinszky/Schnyder – Grage/Wozniacki 6:3, 6:2.

Dania – Wielka Brytania 1:2

Barbat – Watson 0:6, 1:6; Wozniacki – Keothavong 6:2, 6:0; Grage/Wozniacki – Rae/Watson 7:5, 5:7, 7:5.

GRUPA B

Polska – Bułgaria 1:2

Linette – Kostova 4:6, 6:4, 6:7 (5); A. Radwańska – Pironkova 6:2, 6:4; Jans/Rosolska – Pironkova/Maleeva 1:6, 3:6.

Izrael – Luksemburg 3:0

Glushko – Kremer 6:1, 5:7, 6:0; Peer – Minella 6:3, 6:3; Glushko/Peer – Cornelius/Minella 6:1, 6:1

Polska – Izreal 2:1

Linette – Glushko 5:7, 3:6; A. Radwańska – Peer 6:3, 6:3; Jans/A. Radwańska – Glushko/Peer 6:3, 6:3.

Luksemburg – Bułgaria 2:1

Kremer – Evtimova 6:3, 6:2; Minella – Pironkova 6:4, 6:4; Minella/Schaul – Maleeva/Pironkova 2:6, 5:7.

Polska – Luksemburg 2:1

Linette – Kremer 6:1, 6:1; A. Radwańska – Minella 6:1, 6:2; Jans/Rosolska – Kremer/Minella 6:0 i krecz Polek.

Izrael – Bułgaria 2:0

Glushko – Kostova 6:0, 6:2; Peer – Pironkova 4:6, 6:4, 6:0.

GRUPA C

Białoruś – Austria 3:0

Govortsova – Mayr-Achleitner 6:2, 6:1; Azarenka – Bammer 6:4, 6:1; Kustova/Poutchek – Klemenschits/Mayr-Achleitner 6:0, 6:2.

Chorwacja – Grecja 0:3

Pandzic – Georgatou 6:2, 1:6, 4:6; Tomljanovic – Daniilidou 6:4, 3:6, 4:6; Mijacika/Njiric – Georgatou/Daniilidou 3:6, 6:2, 2:6.

Austria – Grecja 3:0

Mayr-Achleitner – Georgatou 4:6, 6:3, 6:3; Bammer – Daniilidou 7:5, 6:3; Klaffner/Klemenschits – Georgatou/Papamichail 6:2, 6:1.

Białoruś – Chorwacja 3:0

Govortsova – Mijacika 6:2, 6:1; Azarenka – Pandzic 6:3, 6:1; Kustova/Poutchek – Njiric/Tomljanovic 6:2, 6:4.

Białoruś – Grecja 3:0

Govortsova – Georgatou 6:2, 6:3; Azarenka – Daniilidou 6:0, 2:0 krecz Greczynki; Kustova/Poutchek – Gerasimou/Papamichail 6:0, 6:1.

Chorwacja – Austria 3:0

Mijacika – Mayr-Achleitner 4:6, 7:6, 7:5; Tomljanovic – Bammer 4:6, 7:6, 6:1; Mijacika/ Tomljanovic – Klaffner/Klemenschits 6:2, 6:3.

GRUPA D

Holandia – Rumunia 3:0

Krajicek – Niculescu 6:3, 6:1; Rus – Dulgheru 6:1, 6:3; Bertens/Hogenkamp – Dulgheru/Niculescu 7:6 (5), 3:6, 7:5.

Węgry – Łotwa 3:0

Babos – Kuzmina 6:3, 6:4; Arn – Dekmeijere 6:3, 6:0; Babos/Jani – Dekmeijere/Kuzmina 6:3, 6:3.

Holandia – Węgry 3:0

Krajicek – Babos 6:2, 6:3; Rus – Arn 6:2, 6:3; Bertens/Hogenkamp – Jani/Marosi 2:6, 6:2, 6:2.

Rumunia – Łotwa 2:1

Niculescu – Kuzmina 6:4, 6:2; Dulgheru – Dekmeijere 6:2, 6:1; Dinu/Dulgheru – Dekmeijere/Kuzmina 4:6, 6:0, 5:7.

Holandia – Łotwa 3:0

Bertens – Lileikite 6:2, 6:1; Krajicek – Dekmeijere 6:2, 6:2; Bertens/Hogenkamp – Dekmeijere/Kuzmina 6:1, 6:2.

Rumunia – Węgry 2:1

Niculescu – Jani 6:0, 6:2; Dulgheru – Babos 6:1, 6:1; Dinu/Dulgheru – Arn/Babos 5:7, 0:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności