MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Radwańska lepsza od Baltachy

Agnieszka Radwańska pokonała Elenę Baltachę w 1. rundzie wielkoszlemowego Roland Garros.

Radwańska67
Baltacha             05

Relacja LIVE !!!

Agnieszka świetnie ropoczęła pojedynek z Brytyjką. W drugim gemie zdobyła breaka (2:0). Isia po raz drugi przełamała podanie rywalki (4:0). Polka pewnie zdobywa gemy przy własnym serwisie (5:0). Pierwszy set całkowice pod kontrolą Radwańskiej. Trzeci raz odbiera podanie Elenie. Zwycięża 6:0.

W drugiej partii gemy dla podających (1:1). Problemy Agnieszki przy swoim podaniu (0:40). Polka straciła serwis przy pierwszym breakpoincie (1:2). Błyskawiczne odrobia stratę (2:2).

Niestety w kolejnym gemie Brytyjka znowu odbiera podanie Agnieszce (2:3). Seria przełamań trwa. Błąd serwisowy rywalki dał Polce okazję na breaka. Wykorzystała ją (3:3). Utrzymała swój serwis (4:3). Elena obroniła breakpointa, gem dla niej (4:4).

Obie dziewczyny wygrywają nadal swoje podania (5:5). Niezwykle zacięty jedenasty gem. Agnieszka obroniła trzy breakpointy (6:5). Trzy meczbole dla Isi. Elena się wybroniła, ale przy czwartej okazji Polka kończy seta 7:5 i mecz.

W 2. rundzie Isia zagra z Jarosławą Szwedową z Kazachstanu.