Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Teichmann 6:3, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Ebden 6:4, 7:6 (7); MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4; Schwartzman - Cecchinato 6:2, 6:2; J.M. Cerundolo - Kecmanovic 6:7 (3), 7:5, 6:2; Ramos-Vinolas - Etcheverry 2:6, 7:6 (5), 7:5.

Return Radom i Warszawianka mistrzami Polski młodzików

przez maka

W Puszczykowie zakończyły się halowe drużynowe mistrzostwa Polski młodzików.

Wśród dziewcząt tytuł wywalczyły reprezentantki klubu Return Radom. Drugie miejsce zajęły zawodniczki Arki Gdynia, a trzecie ŁKT Łódż.

W zawodach chłopców triumfowała ekipa Warszawianki, która w finale pokonała AZS Poznań. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z Sopotu.

Dziewczęta

Ćwierćfinały

Return Radom – KTA Wrocław 3:0 Buczyńska – Wysoczańska 6:2, 6:4; Polańska – Kusz 7:5, 7:5; Polańska/Wiśniewska – Wysoczańska/Kusz 6:3, 6:2.

SKT Sopot – Sport. Med. Zabrze 2:1 Nasiadka – Maślanka 3:6, 2:6; Świtajska – Połczyńska 6:2, 6:4, Nasiadka/Świtajska – Maślanka/Połczyńska 6:4, 6:1.

Arka Gdynia – Górnik Bytom 2:1 Sierzputowska – Gergont 6:0, 6:0; K. Kowalska – Grzywacz 6:2, 2:6, 6:7 (8); Sierzputowska/Pindelska – Gergont/Grzywacz 6:1, 6:2

ŁKT Łódż – AZS Poznań 3:0 Fręch – Iwaniuk 6:2, 6:1; Robowska – Mędrzycka 6:3, 6:2; Fręch/Robowska – Iwaniuk/Tadyszak 6:3, 6:0.

Półfinały

Return Radom – SKT Sopot 3:0 Buczyńska – Nasiadka 6:4, 4:6, 6:4; Polańska – Świtajska 6:3, 6:2; Polańska/Wiśniewska – Nasiadka/Świtajska 2:6, 6:3, 10:5.

Arka Gdynia – ŁKT Łódż 2:1 Sierzputowska – Fręch 6:3, 6:2; Pindelska – Robowska 1:6, 3:6; Sierzputowska/Pindelska – Fręch/Robowska 7:6 (5), 6:4.

Finał

Return Radom – Arka Gdynia 3:0 Buczyńska – Sierzputowska 6:4, 4:6, 6:2; Polańska – Pindelska 6:3, 6:4; Polańska/Buczyńska – Sierzputowska/Pindelska 3:6, 6:4, 10:4.

Mecz o trzecie miejsce

ŁKT Łódż – SKT Sopot 3:0 Fręch – Świtajska 6:2, 6:1; Robowska – Szczegielska 6:3, 6:3; Fręch/Robowska – Nasiadka/Świtajska 6:0, 7:6.

Końcowa klasyfikacja

1. Return Radom, 2. Arka Gdynia, 3. ŁKT Łódż, 4. SKT Sopot, 5. Górnik Bytom, 6. Sport Med. Zabrze, 7. KTA Wrocław, 7. AZS Poznań.

Chłopcy

Ćwierćfinały

Warszawianka – UKS Czarna 2:1 Królik – Słowik 6:4, 7:5; Smolicki – Śmietana 6:2, 7:5; Królik/Smolicki – Słowik/Śmietana 3:6, 4:6.

SKT Sopot – Promasters Szczecin 3:0 Walkusz – Korczak 6:3, 6:3; A. Kowalski – Bareja 6:0, 6:1; Walkusz/A. Kowalski – Korczak/Wożniacki 6:0, 6:3.

Okęcie Warszawa – Górnik Bytom 2:1 Klukowski – Krawczyński 4:6, 7:6, 2:6; Wrzesiński – Mol 6:1, 6:4; Klukowski/Wrzesiński – Krawczyński/Radwan 6:7, 7:6, 10:2.

AZS Poznań – Arka Gdynia 3:0 Michocki – Zapała 6:0, 6:0; Dziewa – P. Kowalski 6:1, 6:0; Michocki/Dziewa – Zapała/P. Kowalski 6:4, 6:1.

Półfinały

Warszawianka – SKT Sopot 2:1 Królik – Walkusz 6:1, 6:1; Smolicki – A. Kowalski 2:6, 3:6; Królik/Smolicki – Walkusz/A. Kowalski 3:6, 6:3, 10:6.

AZS Poznań – Okęcie Warszawa 3:0 Michocki – Klukowski 6:2, 4:6, 6:4; Dziewa – Wrzesiński 6:3, 6:1; Michocki/Dziewa – Klukowski/Wrzesiński 3:6, 6:3, 10:4.

Finał

Warszawianka – AZS Poznań 2:1 Królik – Michocki 6:2, 6:2; Smolicki – Dziewa 3:6, 6:7; Królik/Smolicki – Michocki/Dziewa 6:4, 4:6, 10:6.

Mecz o trzecie miejsce

SKT Sopot – Okęcie Warszawa 2:1 Walkusz – Klukowski 6:4, 3:6, 5:7; A. Kowalski – Wrzesiński 6:1, 6:1; Walkusz/A. Kowalski – Klukowski/Wrzesiński 6:3, 4:6, 13:11.

Końcowa klasyfikacja

1. Warszawianka, 2. AZS Poznań, 3. SKT Sopot, 4. Okęcie Warszawa, 5. Górnik Bytom, 6. UKS Czarna, 7. Promasters Szczecin, 8. Arka Gdynia.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności