Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Rywalizacja na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy będą walczyć w tym tygodniu w Słowenii, Austrii, Niemczech, Włoszech, Rosji i Stanach Zjednoczonych.

Bad Gastein

W Austrii poznamy pierwsze ćwierćfinalistki.

Druga runda: Sevastova – Halep 5:7, 6:1, 5:0 i krecz Rumunki; Zahlavova – Tsurenko 6:2, 6:4; Bacsinszky – Dzehalevich 4:6, 6:3, 6:3; Pivovarova – Olaru 6:1, 2:6, 6:4.

Portoroz

W Słowenii zagrają w środę m.in. Anna Chakvetadze i Tamira Paszek.

Druga runda: Voegele – Paszek 7:5, 6:4; Hercog – Srebotnik 6:4, 6:7, 6:3; Duszewina – Razzano 4:6, 7:5, 6:2; Chakvetadze – Errani 6:1, 6:2.

Hamburg

W German Open powalczą dziś m.in. Albert Montanes czy Nicolas Almagro.

Druga runda: Seppi – Berrer 6:2, 7:6; Riba – Montanes 6:4, 5:7, 7:6; J. Melzer – Schwank 6:4, 6:1; Istomin – Almagro 7:6, 7:6; Reister – Hanescu 7:6, 6:4; Bellucci – Bolelli 6:1, 3:6, 6:3; Chardy – Peztschner 6:3, 6:3; Kohlschreiber – Chela 2:6, 6:2, 6:4.

Atlanta

W Atlanta Tennis Championships trwa druga runda rywalizacji.

Druga runda: Dent – Zeballos 4:6, 6:2, 6:0; Russell – Schuettler 1:6, 6:2, 7:5; Isner – G. Muller 4:6, 7:6, 7:6; Fish – Ginperi 6:1, 7:5.

Orbetello

W challengerze w Włoszech (korty ziemne) o kolejny tutuł będze walczył triumfator z Rimini Paolo Lorenzi.

Druga runda: Naso – F. Piccari 7:6, 6:3; Aranguren – Berlocq 6:3, 0:6, 6:4; Roger-Vasselin – Kavcić 6:2, 6:4; Ungur – Crugnola 6:3, 6:2.

Recanati

Druga w tym tygodniu impreza w Włoszech będzie rozgrywana na kortach twardych.

Druga runda: Guez – Torresi 7:6, 6:2; Klec – Tosić 4:6, 6:1, 7:6; Mannarino – Lammer 6:1, 6:4; Ouanna – Stoppini 6:3, 6:3.

Penza

W Rosji zagrają dziś m.in. Conor Niland czy Evgeny Kirillov (na zdjęciu).

Druga runda: Kudryavtsev – Matsukevich 6:3, 7:6; Bury – Kravchuk; Niland – Smirnov 6:4, 6:4; Recouderc – Kumantsov; 3:6, 6:3, 6:2; Rudnev – Kirillov; Kukuskhin – Ledovskikh 6:2, 6:2; Ignatik – Molchanov 6:3, 6:4; Cervantes – Boje-Ordonez 6:2, 6:1.

Lexington

W challengerze (korty twarde) najwyżej rozstawienie zawodnicy to Australijczyk Carsten Ball i Litwin Ricardas Berankis.

Druga runda: Bogomolov – Berankis 6:4, 6:3; J. Levine – B. Klein 7:6, 7:6; Bubka – Nielsen 6:4, 6:3; Capdeville – van der Merwe 7:6, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności