Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Rywalizacja na świecie

przez maka

W tym tygodniu zawodniczki i tenisiści rywalizują w turniejach w Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Kazachstanie i Szwajcarii.

Montreal

Opady deszczu od dwóch dni uniemożliwiają zakończenie turnieju Rogers Cup. Do rozegrania pozostały spotkania półfinałowe i finał.

Półfinały: Wozniacki – Kuznetsova 6:2, 6:3; Zvonareva – Azarenka 7:6, 1:0 i krecz Białorusinki.

Finał: Wozniacki – Zvonareva 6:3, 6:2.

New Haven

W impezie w stanie Connecticut walczą zarówno kobiety jak i mężczyżni. O awans do drugiej rundy zagrają m.in. Nadia Petrova, Jie Zheng, Teimuraz Gabashvili i James Blake.

Łukasz Kubot przegrał pojedynek pierwszej rundy z Danielem Brandsem (na zdjęciu).

Pierwsza runda kobiet: Petrova – Lepchenko 1:6, 7;5, 6:1; Dementieva – Martinez Sanchez 6:1, 6:2; Mattek-Sands – Dulgheru 6:2, 6:1; Cibulkova – Oudin 6:2, 5:7, 6:4; K. Bondarenko – Kvitova 7:5, 6:3; Errani – J. Zheng 6:1, 6:2; Hantuchova – Kanepi 7:5, 6:3; Safina – Schiavone 1:6, 6:3, 6:1.

Pierwsza runda meżczyzn: Brands – Kubot 6:4, 2:6, 7:5; B. Becker – Chiudinelli 7:6, 6:3; Hajek – Brown 7:5, 6:3; D. Young – Robert 6:1, 6:2; Luczak – L. Mayer 6:3, 7:6; Korolev – Gil 6:4, 6:2; Stepanek – Cuevas 6:0, 6:4; Max. Gonzalez – Zeballos 6:3, 6:4; Blake – Riba 6:0 6:1; Kukushkin – Greul 6:3, 6:4; Gabashvili – Starace 7:6, 7:5; Dent – Schwank 7:6, 4:6, 6:0; Andreev – Clement 7:6, 6:3; Marchenko – A. Beck 6:7, 6:3, 6:3; J. Nieminen – Seppi 6:3, 6:4; Lacko – Serra 6:1, 7:6.

Manerbio

W challegerze w Wloszech apetyt na zwycięstwo mają Filippo Volandri, Robin Haase czy Jesse Huta Galung.

Pierwsza runda: Crivoi – Ch. Rochus 6:2, 2:0, krecz Belga; Crugnola – Stoppini; Vanek – Alej. Gonzalez 6:4, 6:0; Trujillo – Boje 6:1, 7:6; Darcis – Hartfield 6:4, 6:4; Volandri – Junaid 3:6, 6:2, 7:5.

Astana

W zawodach w stolicy Kazachstanu zagrają dziś m.in. Nicolaus Moser i Ludovic Walter.

Pierwsza runda: Kunitsyn – Matsukevich 4:6, 6:3, 6:2; Ze Zheng – W-S. Jun 7:5, 6:2; N. Moser – Rudnev 6:4, 2:6, 6:4; H. Kondo – Valverde 1:6, 6:1, 7:6; Mitsuhashi – Kadir 6:4, 6:1; Wu – L. Walter 6:2, 6:1.

Geneva

W Szwajcarii najwyżej rozstawieni zostali Paolo Lorenzi, Julian Reister i Pablo Andujar.

Pierwsza runda: Bossel – Gutierrez 6:3, 6:3; Sadecky – Belyaev 7:6, 6:7, 6:1; Dimitrov – Stebe 6:3, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności