Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Rywalizacja na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy rywalizują w Korei, Uzbekistanie, Kolumbii, Słowacji, Francji, Rumunii, Słowenii i Tajlandii.

Seul – WTA

Druga runda: Safina – Kirilenko 6:2, 6:3; Makarowa – Martz S⯣hez 6:4, 7:5; Szavay – Baltacha 6:3, 7:5; Date Krumm – Pavlyuchenkova 6:2, 6:1; Zakopalova – Duszewina 6:4, 7:6 (5); Flipkens – Szwedowa 6:4, 6:1; Petrova – King 6:3, 6:4; Kleybanova – Pervak 6:7 (13), 6:1, 6:2.

Taszkient – WTA

Ćwierćfinały: Rodina – Voegele 6:4, 4:6, 6:0; Niculescu – Dulgheru 7:6 (5), 2:6, 6:3; Vesnina – Kustova 6:0, 6:1; Kudryavtseva – Amanmuradova 7:6 (5), 6:3.

Bukareszt – ATP

Druga runda: Andujar – Fl. Mayer 6:3, 3:6, 6:2; P. Cuevas – Berlocq 6:4, 6:0; M. Granollers – Volandri 4:6, 7:5, 6:1; Starace – Crivoi 4:6, 7:6 (6), 6:4.

Metz – ATP

Druga runda: Malisse – Ljubicic 7:5, 6:2; Cilic – Lacko 7:5, 7:6 (3); Simon – Sijsling 6:1, 6:7 (5), 6:3; J. Nieminen – Vliegen 6:4, 6:1; Zverev – Mahut 6:4, 6:2.

Bangkok

Ćwierćfinały: Gremelmayr – Alves 6:4, 6:3; Kudryavtsev – Russell 6:4, 3:6, 6:0; Soeda – Udomchoke 6:4, 7:6 (8); Dimitrov – Rieschick 2:6, 7:6 (5), 6:3.

Trnava

Druga runda: Hernych – Brizzi 7:6, 1:6, 6:1; Rosol – Snobel 6:2, 6:4; Lojda – Peya 7:6, 6:4; Schukin – Olaso 2:6, 6:2, 6:2.

Ljubljana

Ćwierćfinały: Goffin – Arnaboldi 6:3, 6:1; Ciric – Galvani 6:1, 7:5; di Mauro – Gensse 2:6, 7:5, 7:6 (5); Kavcic – Dasnieres de Veigy 6:2, 6:2.

Izmir

Druga runda: Bachinger – Guez 6:0, 7:5; Mertens – J. Sousa 3:6, 6:3, 6:3; Devvarman – Akkoyun 6:1, 6:1; G. Muller – Bautista-Agut 2:6, 7:6, 6:2; Ilhan – Smirnov 6:3, 6:1; Klizan – Ignatik 6:4, 6:4.

Foggia

Ćwierćfinały: Pous-Tio – Remondina 7:6 (4), 6:2; Molinero – Cabeza 6:4, 6:3; Torro-Flor – Irigoyen 6:2, 6:4; Floris – Schruff 6:3, 6:3.

Saint-Malo

Druga runda: Bacsinszky – Ungur 6:2, 6:1; Razzano – Dominguez-Lino 6:3, 6:1; S. Zahlavova – M. Johansson 6:2, 6:2; Cornet – Soler-Espinosa 7:6, 6:1; Ondraskova – Cohen-Aloro 6:4, 6:3; O. Sanchez – Cetkovska 6:3, 6:3; Laurendon – Meusburger 6:3, 6:0; Oprandi – Malek 6:3, 6:4.

Bogota

Druga runda: Salamanca – Guidolin 6:4, 4:6, 6:3; El Amrani – JS Gomez 6:4, 6:3; van der Merwe – Dutra da Silva 4:6, 6:3, 7:6 (7); M. Daniel – Estrella 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności