Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Rywalizacja na świecie

Tenisistki i zawodnicy walczą w Rosji, Szwecji, Luksemburgu, Korei, Francji, Chile i USA.

Pierwsza runda

Moskwa – WTA: Petkovic – Govortsova 0:6, 7:5, 6:0; Vesnina – Pennetta 6:4, 2:6, 6:2; Errani – Savchuk 6:3, 6:4; Chakvetadze – Na Li. 6:4, 6:2; Dushevina – Makarova 7:5, 6:0; Diyas – Dulko 6:3, 6:7 (1), 7:6 (5); Koryttseva – Zakopalova 3:6, 6:3, 7:5; Kleybanova – Safarova 6:2, 6:7 (4), 7:6 (1); Pironkova – Pervak 6:1, 3:6, 6:2; Kirilenko – Dulgheru 6:2, 6:2.

Moskwa – ATP: Dolgopolov – Belyaev 6:2, 6:4; Crivoi – And. Kuznetsov 7:6 (4), 6:3; Kukushkin – Chardy 6:2, 6:4; P. Cuevas – Brands 6:2, 7:6 (7); Stepanek – Hanescu 7:6 (5), 6:3; Istomin – Marchenko 6:7 (4), 6:2, 6:2; Kunitsyn – Andreev 6:3, 7:6 (5); Golubev – Max. Gonzalez 6:3, 6:2.

Sztokholm: Dodig – Robredo 6:3, 6:2; Dent – Przysiężny 6:2 i krecz; Fl. Mayer – F. Lopez 6:2, 6:2; B. Becker – Schoorel 6:3, 6:0; Clement – O. Rochus 6:0, 6:4; Haase – Prpic 7:6 (4), 6:3, 6:4; Blake – Bellucci 3:6, 6:4, 6:4.

Luksemburg: Groth – Garbin 6:2, 6:2; Rezai – Barthel 6:4, 6:4; Benesova – Woerle 6:1, 6:2; Hantuchova – Craybas 7:5, 6:1; Flipkens – Hradecka 6:2, 6:3; Goerges – Minella 6:4, 6:3; Vinci – Arvidsson 6:4, 7:6 (7); Dementieva – Peng 7:5, 7:6 (3); Parra Santonja – Oprandi 7:5, 6:3.

Seul: Y-H Lu – Chung 6:3, 6:2; Sugita – Lammer 6:1, 6:2; Semjan – Lojda 4:1, krecz Dusana; Yang – Menendez-Maceiras 6:2, 6:4; Devvarman – Noh 6:1, 6:2; Sela – Yoo 3:6, 6:2, 6:3; And. Martin – Huey 6:3, 6:0; Zemlja – Pavic 6:0, 6:3; K. Anderson – Nam 6:1, 6:1; Bogomolov – Kirillov 6:0, 6:3; Skugor – Junaid 5:7, 6:3, 6:3; Muller – Cho 6:1, 6:2.

Orlean: Bautista – Oswald 6:3, 7:6; Ouanna – Gremelmayr 6:2, 6:7 (2), 6:1; Phau – M. Rodrigues 6:7 (5), 6:2, 6:1; Roger-Vasselin – Sijsling 6:2, 6:2; Malisse – Rosol 7:6 (5), 6:1; Robert – Reister 6:2, 6:7 (3), 6:3.

Santiago-2: Ciric – Hocevar 6:3, 6:4; Patience – Junqueira 6:4, 4:6, 6:3; Lorenzi – Munoz De La Nava 3:6, 6:2, 6:4; Rufin – Massu 4:6, 6:3, 1:0, krecz Nicolasa; Fognini – Dutra da Silva 6:4, 6:0; Machado – Alves 2:6, 7:6 (3), 6:3; Alcaide – Riba 6:4, 6:4; Capdeville – Del Bonis 6:4, 1:6, 6:3; J. Souza – Michon 6:4, 3:6, 6:2; Teixeira – R. Delgado 4:6, 7:6 (0), 1:0 i krecz Ramona.

Calabasas: Witten – McClune 6:2, 6:3; Smyczek – King-Turner 4:6, 6:3, 6:1; Nielsen – Ball 6:3, 6:3; Basilashvili – Alex Kuznetsov 7:5, 7:5; Kendrick – Perez-Perez 6:3, 7:5; B. Reynolds – J. Levine 6:3, 6:4; D. Young – Yani 6:1, 6:1; De Voest – Lemke 6:7 (5), 6:0, 1:4 i deszcz; R. Harrison – Van Der Merwe 6:4, 1:1 i deszcz.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności