Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Buyukakcay 6:3, 6:4; Snigur - Bucsa 6:1, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Musetti 6:1, 6:4; Hoang - Giustino 6:4, 6:4.

Rywalizują na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Chorwacji, Szwajcarii, Turcji, Rosji, Włoszech, Finlandii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Stambuł

O awans do 1/4 finału zagrają m.in. Szwajcarka Stefanie Voegele, Rosjanki Wiera Duszewina i Elena Vesnina.

Druga runda: Vesnina – Voegele 6:3, 6:2; An. Rodionova – Pironkova 6:1, 3:6, 6:2; Petković – Makarova 7:6, 5:7, 6:3; Duszewina – Sevastova 6:3, 6:7, 6:2.

Gstaad

W Szwajcarii rywalizować dziś będą m.in. Albert Montanes i Richard Gasquet.

Druga runda: Montanes – Haider-Maurer 3:6, 6:1, 6:0; Gasquet – Brands 6:7, 6:3, 6:0; Gimeno-Traver – A. Beck 7:5, 6:4; Andreev – Chiudinelli 6:3, 6:7, 6:6 i mecz przerwany z powodu ciemności.

Umag

W Chorwacji będą walczyć m.in. Rosjanin Nikołaj Davydenko i Hiszpan Juan Carlos Ferrero.

Druga runda: Dolgopolov – Skugor 7:6, 6:3; Chela – Bolelli 7:6, 6:7, 6:1; Ferrero – Cuevas 4:6, 6:4, 6:4; Davydenko – Robert 6:1, 6:2.

Stanford

W turnieju Bank of the West Classic o awans do ćwierćfinału zagra Agnieszka Radwańska z Ukrainką Olgą Savczuk. Początek spotkania o godz. 20.

Druga runda: Radwańska – Savchuk 7:6, 6:2; Stosur – McHale 6:1, 7:5; Wickmayer – Cibulkova 6:1, 6:4; Dementieva – Date Krumm 3:6, 6:3, 6:4.

Los Angeles

W środę kibice obejrzą na korcie m.in. Sama Querreya i Rainera Schuettlera.

Druga runda: Schuettler – Ginepri 6:3, 3:6, 6:4; Tipsarević – Devvarman 7:6, 6:2; Baghdatis – Sweeting 3:6, 6:2, 6:3; Querrey – K. Anderson 7:6, 4:6, 6:0.

Tampere

W Finlandii z najwyższymi numerami rozstawieni zostali Oscar Hernandez i Dieter Kindlmann.

Druga runda: Tavares – I. Minar 6:4, 2:6, 7:5; Brizzi – Bachinger 2:6, 7:6, 6:2; Prodon – Huta Galung 6:4, 5:7, 7:5; Alund – Kindlmann 7:6, 6:2.

Cordenons

We Włoszech rozgrywany jest największy challenger w tym tygodniu. Dziś walczyć będą mi.in. Juan Pablo Brzezicki (na zdjęciu) i Steve Darcis.

Druga runda: Brzezicki – Naso 6:1, 6:4; Millot – Ramos-Vinolas 3:6, 6:4, 6:1; Schoorel – M. Fischer 6:4, 6:3; Darcis – Krajinović 6:4, 6:3.

Saransk

W imprezie w Rosji w walce o zwycięstwo liczyć się będą Mikhaił Kukushkin z Kazachstanu i Irlandczyk Conor Niland.

Pierwsza runda: And. Kuznetsov – Cervantes 5:0 i krecz Hiszpana; Olaso – Savić 6:1, 6:0; Luncanu – Inoyatov 6:0, 6:3; Donskoy – Rudnev 6:7, 6:2, 7:5; P. Santos – Lobkov 7:6, 6:0; Boje-Ordonez – Gorban 6:1, 6:0; Kukushkin – Ledovskikh 6:2, 7:5; Kravchuk – Gard 1:6, 6:3, 7:6.

Granby

Impreza w Kanadzie rozgrywana jest na kortach twardych.

Druga runda: B. Klein – Sirianni 6:3, 6:3; Soeda – Nielsen 6:3, 6:4; Dancević – Matsui 6:4, 7:5; T. Suzuki – Levy 3:6, 6:4, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności