Polski Tenis

WYNIKI

ANGERS WTA 125: Cocciaretto - Bandecchi 6:1, 3:6, 6:1; Ponchet - Hesse 6:4, 5:7, 6:4; Albie - Dodin 7:6 (4), 6:3; MONTEVIDEO WTA 125: Oz - Loeb 2:6, 6:1, 6:4; Vedder - Ce 7:5, 6:4; Lodikova - Grammatikopoulou 7:6 (5), 6:2; Capurro Taborda - Licht 6:1, 6:1; DUBAJ ITF W100: Mladenovic - Dinu 5:7, 6:1, 6:1; Watson - Zvonareva 6:2, 7:6 (4); Shinikova - Radivojevic 6:1, 6:2; Lukas - Kung 7:5, 7:5; Plipuech - Yashina 6:3, 6:2; Tikhonova - Rodionova 5:7, 6:3, 7:6 (4); Appleton - Raina 6:2, 6:2; Zaytseva - Babos 6:4, 6:4; Timofeeva - Volodko 5:4 i krecz Ukrainki.
Polska Liga Tenisa

Rywalizują w challengerach

W tym tygodniu zawodnicy walczą w challengerach w Włoszech, Holandii, Chorwacji, Hiszpanii, Rumunii i Francji.

Genua

We włoskiej imprezie (korty ziemne) faworytem jest Filippo Volandri.

Pierwsza runda: Del Bonis – Andujar 6:3, 5:7, 6:0; Kretschmer – Duran 6:2, 6:3; Heras – F. Piccari 7:5, 6:7, 6:2; Trusendi – Hartfield 6:3, 6:2; Volandri – Olejniczak 6:1, 6:2; Gremelmayr – Bolelli 6:6 i deszcz.

St. Remy

W imprezie we Francji (na kortach twardych) około godz. 15.15 pojedynek pierwszej rundy rozpoczęli Jerzy Janowicz i Francuz David Guez. W St. Remy padał deszcz. Mecze odbywają się dopiero od godz. 12.

Pierwsza runda: Ignatik – Inzerillo 3:6, 6:1, 6:0; Hilaire – Bloomfield 6:7, 6:2, 4:1, krecz Richarda; Kunitsyn – Charroin 6:4, 6:1; Niland – Bastl 4:6, 6:4, 6:4; Janowicz – Guez 6:0, 6:4; Renard – Descloix 6:3, 7:6; Schuettler – Mertens 6:0, 6:2; Ouanna – Juska 7:6, 2:6, 6:4; Brezac – Grigelis 3:6, 4:2 i deszcz.

Alphen aan den Rijn

W Holandii (korty ziemne) zagrają m.in. Jesse Huta Galung, Igor Sijsling czy Rameez Junaid.

Pierwsza runda: Sijsling – Eysseric 3:6, 7:6, 6:1; Knittel – Semrajc 4:6, 6:2, 6:4; Junaid – Middelkoop 7:6, 2:6, 2:6, 6:4; Ch. Rochus – Lemke 6:1, 6:0; Sergeyev – Dustov 6:2, 6:4; Huta Galung – Westerhof 7:6, 4:6, 6:3; Struff – Eleveld 6:3, 6:2; Arnaboldi – Haase 6:3, 6:3.

Sewilla

Faworytami gospodarzy są Pere Riba, Santiago Ventura i Albert Ramos -Vinolas. Zawody odbywają się na żółtych kortach ziemnych.

Pierwsza runda: Ramos-Vinolas – Rochette 6:4, 6:4; Trujillo – Valenzuela-Gonzalez 6:2, 6:1; P. Sousa – Ianni 6:4, 6:0; J. Sousa – Olaso 6:3, 6:4; M. Lopez – Gutierrez 7:5, 3:6, 7:6; Crugnola – I. Rodriguez 6:4, 4:6, 6:2; Machado – Sidorenko 7:6, 6:2; Lopez Jaen – Boje 7:6, 7:6; C. Gomez – Huey 6:2, 6:1; Poch – G. Granollers 7:6 (3), 6:0; Navarro – J. Marti 7:5, 7:6; Donskoy – Clar 6:4, 6:4; J. Ward – Ventura 7:6 (6), 6:1; P. Martin-Adalia – Munoz de la Nava 6:3, 6:1; Cirić – O. Hernandez 4:6, 6:3, 7:6 (1); Riba – P. Santos 4:6, 6:1, 6:2.

Brasov

W Rumunii (korty ziemne) najwyżej rozstawieni są Daniel Brands (na zdjęciu), Adrian Ungur i Dusan Lojda.

Pierwsza runda: Sabau – Padure 6:2, 6:2; Gard – Albot 4:6, 6:2, 6:1; Di Mauro – Bardoczky 6:4, 6:2; Aldi – K. Maamoun 6:2, 3:6, 6:2; Ungur – Satschko 4:6, 6:2, 6:2; J. Pospisil – Crivoi 6:3, 6:4.

Rijeka

W chorwackich zawodach (korty ziemne) rywalizować będą dziś m.in. Andrej Martin, Thomas Muster czy Antonio Veic.

Pierwsza runda: A. Balazs – Ruzić 6:1, 6:1; Prpić – Koellerer 7:5, 6:2; And. Martin – Marcan 6:3, 6:2; Veic – Lorenzi 6:4, 6:4; Zemlja – Galvani 6:3, 6:2; Bachinger – Balleret 6:2, 6:1; Setkić – Muster 6:4, 2:6, 6:3.

Kategoria: