Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Hurkacz - Zeppieri 7:5, 6:2, 7:5; Ruud - Tsonga 6:7 (6), 7:6 (4), 6:2, 7:6 (0); Medvedev - Bagnis 6:2, 6:2, 6:2; Rune - Shapovalov 6:3, 6:1, 7:6 (4); Djere - Berankis 6:4, 6:4, 6:4; Gasquet - L. Harris 6:1, 6:3, 6:4; Ivashka - Paire 6:3, 7:5, 1:6, 7:5; Bublik - Rinderknech 6:2, 6:4, 6:4; Ruusuvuori - Humbert 6:2, 2:6, 6:7 (4), 6:4, 6:2; Korda - Millman 6:1, 7:5, 7:6 (6); Laaksonen - P. Martinez 2:6, 6:4, 6:4, 7:6 (1); J. Sousa - Tseng 6:7 (5), 6:1, 4:6, 6:1, 6:4; Rublev - Kwon 6:7 (5), 6:3, 6:2, 6:4; Molcan - Coria 6:3, 6:4, 3:6, 6:3; Garin - Paul 5:7, 6:1, 6:2, 6:3; Goffin - Lehecka 6:4, 4:6, 6:4, 6:4; Sonego - Gojowczyk 6:2, 6:2, 6:1; Delbonis - Mannarino 6:1, 7:6 (1), 6:2; Tiafoe - Bonzi 7:5, 7:5, 7:6 (5); Badosa - Ferro 6:2, 6:0; Zidansek - C. Liu 6:2, 6:2; Pegula - Q. Wang 6:2, 6:4; Rogers - Martincova 6:4, 6:3; Sherif - Kostyuk 6:3, 7:5; Keys - Kalinskaya 6:3, 3:6, 6:4; Garcia - Townsend 6:3, 6:4; Rybakina - Rus 6:1, 5:7, 6:2; Alexandrova - Minnen 7:5, 6:3; Volynets - Golubic 6:2, 2:6, 6:1; Pliskova - Andrianjafitrimo 2:6, 6:3, 6:1; Cornet - Doi 6:2, 6:0; Ostapenko - Bronzetti 6:1, 6:4; Putintseva - Bara 6:3, 6:1; Kalinina - Baptiste 5:2 i krecz Amerykanki; Collins - Tomova 6:0, 6:4; Krunic - Rakhimova 6:4, 6:3; Begu - Paolini 4:6, 6:1, 7:6 (5); Giorgi - S. Zhang 3:6, 6:2, 6:2; Brengle - Buzarnescu 6:1, 6:2; Juvan - Selekhmetova 7:5, 7:6 (4).

Seul ATP – Przysiężny i Kowalczyk w półfinale debla

Michał Przysiężny i Mateusz Kowalczyk startowali w dużym challengerze w Korei Południowej.

Ołówek (267 w rankingu ATP) przed tygodniem odpadł w trzeciej rundzie eliminacji turnieju w Moskwie.

W stolicy Rosji przygotowywał się póżniej do startu w Samsung Securities Cup (korty twarde, 100 tys. $).

Przed rokiem w Seulu Polak przegrał w pierwszej rundzie z Bośniakiem Amerem Deliciem. Tym razem uległ Holandrowi Matwe Middelkoopowi (288) 6:3, 3:6, 5:7.

Polak obronił cztery breakpointy (1:0, 2:1). Przełamał Holendra (4:2). Middelkoop zmarnował szansę na rebreaka (5:2). Przysiężny skutecznie serwował na pierwszego seta (6:3).

Matwe odebrał podanie Michałowi – wykorzystał ósmą okazję w meczu (0:2). Ołówek nie odrobił strat. Przegrał drugą partię (3:6).

Głogowianin przełamał Holendera w czwartym gemie decydującego seta (3:1). Obronił trzy breakpointy (4:1). Middelkoop uzyskał rebreaka (4:3). Uchronił się przed kolejnym przełamaniem (4:4).

Przysiężny nie utrzymał podania w kluczowym momencie (5:6). Przegrał trzecią partię (5:7).

W grze podwójnej Przysiężny i Mateusz Kowalczyk trafili na Ukraińców Sergieja Bubkę i Oleksandra Nedovyesova. Pokonali ich 6:4, 6:1.

W ćwierćfinale wygrali z duetem najwyżej rozstawionym Sanchaim i Sonchatem Ratiwataną z Tajlandii 6:4, 1:6, 10:6.

W półfinale przegrali z Koreańczykami Yong-Kyu Limem i Ji Sung Namem 4:6, 6:1, 8:10.


Gratulacje dla Mateusza Kowalczyka, który został tatą bliżniaczek.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności