Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Środa na świecie

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy rywalizują w Korei, Uzbekistanie, Kolumbii, Słowacji, Francji, Rumunii, Słowenii i Tajlandii.

Seul – WTA

Pierwsza runda: Martinez Sanchez – Hsieh 7:6 (3), 6:4; Date Krumm – Namigata 6:2, 7:5; Pavlyuchenkova – An. Rodionova 7:6 (6), 6:1; Szavay – Hercog 6:1, 6:2; Kirilenko – U. Radwańska 6:3, 6:1; Szwedowa – Medina Garrigues 6:4, 7:5; Safina – Halep 6:4, 6:4; King – Brianti 6:4, 7:5; Flipkens – Jovanovski 2:6, 6:3, 6:4; Duszewina – Ivanovic 2:6, 6:4, 6:2; Zakopalova – Goerges 7:5, 2:6, 7:5; Petrova – Groth 6:3, 6:2.

Taszkient – WTA

Druga runda: Rodina – Chakvetadze 7:6 (4), 3:2, krecz; Kudryavtseva – A. Panova 6:4,6:2; Voegele – Camerin 6:4, 6:1; Niculescu – E. Ivanova 0:6, 6:0, 6:1; Amanmuradova – Craybas 7:5, 6:7 (8), 6:2; Kustova – Rybarikova 6:2, 4:6, 6:3; Dulgheru – Bychkova 4:6, 6:1, 7:5; Vesnina – Savchuk 6:2, 6:2.

Bukareszt – ATP

Pierwsza runda: P. Cuevas – Riba 6:1, 6:1.

Druga runda: Chela – Greul 6:1, 6:0; Chardy – Vagnozzi 6:2, 6:4; Phau – Ungur 6:2, 6:4; A. Montanes – Kamke 6:4, 6:4.

Metz – ATP

Pierwsza runda: Lacko – Clement 6:4, 6:2; Sijsling – Ascione 6:4, 6:4; Vliegen – Del Bonis 6:2, 4:6, 6:3.

Druga runda: Robredo – Istomin 6:4, 6:2; Gasquet – Mathieu 4:6, 7:6 (5), 7:6 (3); Kohlschreiber – Berrer 6:4, 6:2.

Bangkok

Druga runda: Alves – R. Mello 4:2, krecz Ricardo; Kudryavtsev – Yang 6:4, 7:6 (2); Gremelmayr – J. Ward 6:4, 6:2; Dimitrov – Ebden 6:4, 6:1; Rieschick – Polansky 7:6 (6), 6:1; Soeda – Deheart 6:4, 7:5; Russell – Kravchuk 4:6, 6:3, 6:3; Udomchoke – Bogomolov 7:6 (3), 6:1.

Trnava

Pierwsza runda: Peya – Dlouhy 1:6, 6:1, 6:4; Schukin – Alcaide 6:4, 6:2.

Druga runda: Koubek – Klec 6:7, 6:1, 7:6; J. Pospisil – O. Hernandez 6:2, 5:7, 6:1; Flock – Rudnev 6:2, 6:1; Krajinovic – Prikryl 6:3, 6:0.

Ljubljana

Druga runda: Ciric – Mektic 4:6, 6:4, 6:2; Goffin – P. Santos 6:4, 5:7, 6:4; di Mauro – Muster 6:3, 6:2; Arnaboldi – Trujillo 7:6, 6:4; Gensse – Tveit 6:1, 6:3; Kavcic – Mat. Viola 6:2, 6:4; Galvani – Pashanski 7:6, 2:6, 6:2; Dasnieres de Veigy – Semrajc 2:6, 7:5, 6:1.

Izmir

Pierwsza runda: Bautista-Agut – M. Fischer 4:3, krecz Austriaka; Bachinger – Lammer 6:2, 6:2; Devvarman – Altuna 6:3, 6:3; Ilhan – Lemke 6:4, 6:3.

Druga runda: Kunitsyn – Kadir 7:5, 6:3; Bohli – Bastl 6:3, 6:2.

Bogota

Pierwsza runda: van der Merwe – Farah 6:3, 3:6, 6:2; Estrella – S. Serrano 6:2, 7:6 (0).

Druga runda: Decoud – R. Ghedin 2:6, 7:6 (4), 7:6 (4) ; Cabal – J. Silva 6:2, 6:4; J. Souza – Hocevar 6:3, 6:4; R. Delgado – Ribeiro Neto 6:4, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności