Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Ferro - Fręch 5:7, 7:5, 7:5; Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; DOHA WTA: Azarenka - Kuznetsova 6:2, 6:3; Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; Sakkari - Sherif 6:0, 6:3; Ostapenko - Bertens 6:0, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1.

Środa na świecie

przez maka

Tenisiści rywalizują w tym tygodniu we Francji, Włoszech, Niemczech, Anglii, Ekwadorze i USA.

Paryż

Druga runda: Roddick – J. Nieminen 6:1, 6:4; Cilic – Stakhovsky 6:4, 4:6, 6:3; N. Djokovic – Monaco 6:4, 6:3; Wawrinka – Ljubicic 6:4, 6:4; A. Murray – Nalbandian 2:6, 6:4, 6:3; J. Melzer – Giraldo 6:3, 7:6 (6); Llodra – Isner 6:3, 6:4; Davydenko – Bellucci 6:3, 6:0; Ferrer – Fognini 3:6, 6:4, 7:6 (4); Federer – Gasquet 6:4, 6:4; Soderling – Simon 6:4, 6:0.

Ortisei

Druga runda: K. Beck – Crugnola 6:1, 7:6 (3); M. Fischer – Sergeyev 7:6 (5), 6:3; Lacko – Kravchuk 6:7 (4), 6:4, 6:4; Peya – I. Minar 6:2, 6:7 (5), 6:3; Ignatik – Dodig 7:5, 7:6 (2); Dustov – J. Pospisil 7:6 (2), 7:6 (5); Bolelli – Ungur 6:3, 6:4; Przysiężny – Mektic 7:6 (4), 6:2.

Aachen

Druga runda: Bemelmans – Janowicz 7:6 (4), 7:5; Kavcic – Kindlmann 6:7 (5), 6:3, 6:4; And. Martin – Rosol 4:6, 6:3, 6:4; Sijsling – Reister 6:3, 6:1.

Loughborough

Pierwsza runda: J. Ward – Juska 6:4, 6:3; Haider-Maurer – Thornley 6:2, 6:1; Nielsen – D. Cox 6:2, 6:1; Middelkoop – Guez 6:2, 6:0; Mertens – Valent 7:6 (3), 7:6 (4); Vagnozzi – Willis 6:4, 6:4.

Guayaquil

Druga runda: M. Daniel – Aguilar 6:3, 6:2; Capdeville – Zemlja 6:4, 6:3; Prodon – Gensse 6:3, 7:5; Berlocq – Farah 6:3, 6:0; Junqueira – J. Souza 5:7, 6:4, 6:4; Dutra Da Silva – Vassallo Arguello 6:6 i krecz Martina; Max. Gonzalez – Estrella 6:2, 6:0; G. Lapentti – Rufin walkower.

Knoxville

Pierwsza runda: Cook – Bhambri 6:4, 4:6, 6:4; Deheart – Gregorc 5:7, 7:6 (5), 6:1; D. Martin – Quigley 7:6 (3), 6:4; Kendrick – Alex Kuznetsov 4:6, 6:2, 6:2; Monroe – K. Kim 6:1, 6:4; Witten – D. Young 2:6, 6:4, 6:2; De Voest – R. Williams 6:7 (5), 7:5, 7:6 (6); Nishikori – J-P. Smith 6:4, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności