Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Hurkacz - Ramos-Vinolas 6:7 (6), 6:2, 7:6 (3); Auger-Aliassime - Norrie 6:3, 6:4; Ruud - Bautista Agut 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; TORONTO WTA 1000: Haddad Maia - Świątek 6:4, 3:6, 7:5; Pegula - Giorgi 3:6, 6:0, 7:5; Halep - Teichmann 6:2, 7:5; Gauff - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (4); CONCORD WTA 125: Q. Wang - Golubic 6:0, 0:6, 6:3; Volynets - Tan 4:6, 6:0, 7:6 (4); Scott - Muchova 6:3, 4:0 i krecz Czeszki.
Polska Liga Tenisa

Środa na świecie

Tenisistki i zawodnicy walczą o pierwsze punkty w nowym sezonie w Australii, Indiach, Katarze, Nowej Zelandii, Brazylii i Nowej Kaledonii.

BRISBANE WTA

Druga runda: Zahlavova Strycova – S. Peers 6:4, 6:1; Cibulkova – Vinci 6:2, 7:5; Kvitova – Pervak 1:6, 6:4, 6:2; Petkovic – Dokic 6:0, 6:1; Bartoli – Benesova 6:1, 3:6, 6:0.

BRISBANE ATP

Druga runda: Fl. Mayer – Berankis 6:4, 4:6, 6:4; Giraldo – B. Becker 6:3, 6:4; Roddick – Dolgopolov 6:4, 6:1; K. Anderson – F. Lopez 6:3, 6:1; Baghdatis – Kubot 6:2, 6:2; Stepanek – Fish 6:3, 6:1.

AUCKLAND WTA

Druga runda: Shuai Peng – Kuznetsova 2:6, 6:4, 6:4; H. Watson – Suarez Navarro 7:6 (5), 6:1; Halep – Vesnina 2:6, 6:4, 4:0 i krecz Rosjanki; Sharapova – Voracova 6:3, 7:5; Arn – Arvidsson 4:6, 7:5, 7:5; Wickmayer – Lisicki 6:2, 3:6, 6:2; K. Bondarenko – Keothavong 7:5, 6:3; Goerges – Cornet 6:2, 6:4.

CHENNAI ATP

Druga runda: Berdych – Dodig 6:2, 6:4; Phau – Gasquet 1:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Kavcic – Kendrick 6:2, 6:2; Malisse – Robert 6:2, 6:2.

DOHA ATP

Druga runda: Tsonga – Bubka 6:2, 6:4; Troicki – Gabashvili 6:3, 6:1; Federer – Chiudinelli 7:6 (5), 7:5; Gulbis – Veic 6:3, 6:1; Karlovic – Kohlschreiber 7:6 (5), 6:7 (4), 7:6 (2); Garcia-Lopez – Marchenko 6:1, 6:4; Nadal – Lacko 7:6 (3), 0:6, 6:3; N. Davydenko – J. Nieminen 6:4, 7:5.

NOUMEA

Druga runda: Gensse – Nielsen 6:4, 6:2; Cervenak – Rieschick 6:1, 7:6 (1); G. Muller – Reix 4:6, 6:1, 6:4; Cipolla – Guez 6:1, 6:0; Ouanna – De Voest 6:2, 6:4; Millot – Weintraub 3:6, 7:5, 7:5; Burquier – Vagnozzi 6:3, 6:3; Huta Galung – Klec 6:4, 6:4.

SAO PAULO

Pierwsza runda: J. Souza – Trevisan 4:6, 6:3, 6:1; Del Bonis – T. Lopes 7:5, 7:5; Alcaide – Giorgini 6:3, 4:6, 6:3; G. Lapentti – Hocevar 7:6 (6), 6:4; Ignatik – Capdeville 7:5, 3:6, 6:0; Menendez – Max. Gonzalez 6:4, 3:6, 6:4; Arnablodi – S. Gonzalez 7:6 (4), 6:3; Molteni – Lindell 1:6, 7:6 (5), 6:2; Zeballos – J. Silva 7:5, 6:4; Fabbiano – Zampieri 7:5, 1:6, 6:0; Camilo – D. Silva 3:6, 7:6 (6), 3:2 i krecz Daniela; Romboli – T. Alves 7:6 (3), 6:4; Dutra da Silva – Ghem 6:7 (7), 6:4, 6:5 i deszcz; Brzezicki – J. Sousa 7:6 (7), 6:2; T-H. Yang – Elias 6:3, 6:4; R. Mello – H. Cunha 6:1, 6:4.

Kategoria: