Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Kuznetsova - Q. Wang 6:4, 1:6, 7:5; V. Kudermetova - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 6:2; Jabeur - Siniakova 6:2, 6:3.

Środa na świecie

przez maka

Zawodnicy rywalizują w tym tygodniu w USA, Szwecji, Węgrzech, Holandii, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Newport – ATP

Druga runda: Ebden – Bachinger 2:6, 6:4, 6:4; O. Rochus – Mahut 6:4, 7:6 (3); Isner – Clement 7:6 (6), 6:4; Bogomolov – Bemelmans 2:6, 6:0, 6:1;Roger-Vasselin – J. Wang 7:5, 6:4; Yani – Haas 5:2 i krecz Niemca; Kamke – D. Young 7:6 (3), 6:4; Kudla – Dimitrov 6:1, 6:4.

Bastad

Druga runda: Hercog – Rezai 3:6, 6:4, 7:6 (4); Dominguez Lino – Parra Santonja 7:5, 6:1; Zahlavova Strycova – Yakimova 7:5, 4:6, 6:3; Pennetta – Kerber 6:2, 6:3; Martinez Sanchez – Llagostera Vives 7:5, 6:1; J. Larsson – Dushevina 6:7 (4), 6:2, 6:2; Dolonts – Cirstea 6:3, 6:3; Arvidsson – Wozniacki 2:6, 1:0 i krecz Dunki.

Budapeszt

Druga runda: Zakopalova – Krunic 7:5, 7:5; Begu – Tomljanovic 6:4, 6:4; K. Bondarenko – Savchuk 6:3, 6:2; Medina Garrigues – Tsurenko 6:2, 7:5; Z. Kucova – A. Bondarenko 6:3, 6:1.

Scheveningen

Druga runda: Darcis – Phau 3:6, 6:0, 6:3; Goffin – J. Marti 6:4, 6:4; Ilhan – Munoz De La Nava 6:1, 2:6, 6:0; I. Minar – Smirnov 6:3, 6:1.

Oberstaufen

Druga runda: Greul – Stadler 6:3, 6:4; Ghem – Zimmermann 6:4, 6:4; Ciric – Capkovic 6:1, 3:6, 6:1; Stebe – Rufin 6:4, 7:5.

San Benedetto

Pierwsza runda: Berlocq – Diez 6:3, 6:0; Vagnozzi – Semrajc 6:2, 6:4; Giorgini – Pashanski 6:4, 6:2; Ungur – Volandri 6:0, 1:6, 6:4.

Druga runda: Giannessi – Mat. Viola 6:4, 7:5; Galvani – Albot 6:4, 6:2; Paire – Mektic 4:6, 6:3, 6:2; Riba – Brizzi 6:3, 6:3.

Pozoblanco

Druga runda: Kudryavtsev – D. Cox 6:2, 6:4; Marchenko – Burquier 6:3, 7:6 (3); Bautista – Matsukevich 6:3, 3:6, 6:3; De Schepper – Mannarino 6:4, 2:6, 6:2.

Biarritz

Druga runda: Parmentier – Kulikova 7:6 (4), 6:3; Bremond – Ekshibarova – 7:5, 6:2; Suarez Navarro – Beygelzimer 1:6, 6:1, 6:1; Foretz Gacon – Camerin 7:6 (7), 6:1; Gallovits-Hall – Kostova 6:1, 5:7, 6:0; Mayr-Achleitner – Ferrer-Suarez 6:2, 6:1; Costas-Moreira – Mladenovic 6:3, 7:6 (1); Minella – Soler-Espinosa 6:2, 4:6, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności