Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Szczecin Cup – turniej TE młodzików

przez maka

W Szczecinie odbył się turniej młodzików (do lat 14) cyklu Tennis Europe.

W Szczecin Cup 2014 z Polek najlepiej spisały się Iza Kunat i Karolina Aleksandrowicz, które dotarły do ćwierćfinałów.

W gronie chłopców zwyciężył Mateusz Skutella. W bardzo wyrównanym finale pokonał Adama Kwiatkowskiego. Do finału gry podwójnej dotarł natomiast Paweł Godek.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Nikolovova – Hochfeld 6:0, 6:0; Zając – Mironova 6:4, 6:3; Grodzki – Mrugowska 6:3, 6:4; (7) Okopniak – Banaityte 6:4, 6:2; (4) Siskova – Bednarczyk 6:2, 6:7 (3), 6:4; Nutz – N. Chmielowska 6:2, 6:1; Sebestova – K. Chmielowska 6:0, 6:1;Pociej – (5) Ponomareva 7:5, 6:1; (8) Rogozińska-Dzik – Schmidt 6:0, 6:1; Iansitova – Krygier 6:0, 6:0; Kostuj – Gorlow 7:5, 6:2; Kunat – (3) Bajmanova 6:3, 6:7 (5), 6:0; Mar. Kubka – (6) Machova 7:5, 6:4; Aleksandrowicz – Valyaeva 6:0, 6:1; K. Wiśniewska – Huhnholz 6:2, 6:2; (2) Kubareva – Habrych 6:1, 6:2.

Druga runda: Nikolovova – Zając 6:0, 6:0; Okopniak – Grodzki 6:2, 6:1; Siskova – Nutz 6:4, 6:1; Sebestova – Pociej 6:3, 6:1; Iansitova – Rogozińska-Dzik 6:1, 6:2; Kunat – Kostuj 6:1, 6:0; Aleksandrowicz – Mar. Kubka 7:6 (2), 6:2; Kubareva – K. Wiśniewska 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Nikolovova – Okopniak 6:3, 6:4; Sebestova – Siskova 6:3, 6:3; Iansitova – Kunat 6:1, 6:3; Kubareva – Aleksandrowicz 6:3, 6:3.

Półfinały: Sebestova – Nikolovova 6:1, 6:3; Kubareva – Iansitova 6:0, 6:1.

Finał: Kubareva – Sebestova 7:6 (7), 6:1.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Jirousek – Lorens 6:3, 6:1; Kolasińki – Barbey 6:3, 6:2; Fink – Suski 6:2, 6:1; Stodder – (6) M. Matuszewski 7:5, 6:2; Beran -(4) Niełacny 6:0, 6:2; Kosiński – Daffner 6:3, 6:4; Kwiatkowski – Kremer 6:2, 6:3; (7) Basalyha – Stajszczak 6:2, 6:3; (5) Godek – Kralemann 6:1, 6:2; Galus – Barnat 4:6, 7:6 (1), 6:1; Radoń – Muravyov 6:3, 6:1; (3) Tufekcic – Śliwiński 6:2, 6:1; Skutella – (8) Paulson 6:3, 6:4; Konopko – Riegraf 6:3, 6:4; Kugel – K. Barański 6:4, 7:5; (2) Ziomber – Bettenhausen 6:4, 6:3.

Druga runda: Jirousek – Kolasiński 6:3, 6:2; Stodder – Fink 6:3, 6:1; Beran – Kosiński 6:2, 4:6, 6:4; Kwiatkowski – Basalyha 6:7 (4), 6:1, 7:6 (7); Godek – Galus 6:1, 3:6, 6:2; Tufekcic – Radoń 6:1, 6:1; Skutella – Konopko 6:1, 6:2; Ziomber – Kugel 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Stodder – Jirousek 6:2, 6:4; Kwiatkowski – Beran 7:6 (6), 3:6, 6:2; Tufekcic – Godek 6:2, 6:2; Skutella – Ziomber 6:4, 6:1.

Półfinały: Kwiatkowski – Stodder 3:6, 7:5, 6:1; Skutella – Tufekcic 6:3, 7:6 (3).

Finał: Skutella – Kwiatkowski 7:6 (4), 7:6 (4).

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Nikolovova/Siskova – bye; Mar. Kubka/Okopniak – Gorlow/Huhnholz 6:4, 6:0; (4) Bednarczyk/Pociej – K. Chmielowska/N. Chmielowska walkower; Mrugowska/Sebestova – Kunat/K. Wiśniewska 6:2, 7:5; Krygier/Zając – Grodzki/Schmidt 7:5, 6:4; (3) Banaityte/Ponomareva – bye; Aleksandrowicz/Kostuj – Habrych/Kubareva 6:2, 6:2; (2) Machova/Najmanova – bye.

Ćwierćfinały: Nikolovova/Siskova – Mar. Kubka/Okopniak 6:1, 6:1; Bednarczyk/Pociej – Mrugowska/Sebestova 6:0, 7:6 (1); Banaityte/Ponomareva – Krygier/Zając 6;4, 6:4; Machova/Najmanova – Aleksandrowicz/Kostuj 5:7, 6:2,10:6.

Półfinały: Nikolovova/Siskova – Bednarczyk/Pociej 6:3, 6:3; Machova/Najmanova – Banaityte/Ponomareva 6:0, 6:0.

Finał: Nikolovova/Siskova – Machova/Najmanova 7:5, 3:6, 10:3.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Godek/Tufekcic – bye; Lorens/Suski – Pawlicki/Wetoszka 6:2, 6:3; (3) Barnat/Jirousek – bye; Barański/Ziomber – Kwiatkowski/Śliwiński 7:6 (0), 6:7 (2), 10:8; Kolasiński/Skutella – Konopko/Radoń 5:7, 6:4, 10:8; (4) Basalyhna/Muravyov – bye; Beran/Paulson – Galus/Kosiński 4:6, 7:5, 10:3; (2) M. Matuszewski/Niełacny – bye.

Ćwierćfinały: Godek/Tufekcic – Lorens/Suski 6:2, 6:2 ; Barnat/Jirousek – Barański/Ziomber 6;1, 6:3; Basalyhna/Muravyov – Kolasiński/Skutella 6:2, 7:5; Beran/Paulson – M. Matuszewski/Niełacny 6:3, 6:2.

Półfinały: Godek/Tufekcic – Barnat/Jirousek 6:1, 6:3; Beran/Paulson -Basalyhna/Muravyov 6:2, 7:5.

Finał: Beran/Paulson – Godek/Tufekcic 6:4, 7:5.

KWALIFIKACJE MŁODZICZEK

Valyaeva – N. Chmielowska 6:0, 6:4. Bez gry awansowały: K. Chmielowska, Habrych, Krygier, Gorlow, Schmidt, Hochfeld, Grodzki.

KWALIFIKACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Poetzing – Parawa 6:0, 6:0; Fink – Figiel 6:1, 6:2; Kugel – M. Pawlicki 6:4, 6:1; Bettenhausen – Frankowski 6:4, 6:1; Kralemann – Lalek 2:6, 6:1, 6:4.

Druga runda: Tufekcic – Cieśla 6:0, 6:2; Kremer – Marciniak 6:0, 6:0; Radoń – Wurm 6:0, 6:1; Konopko – Poetzing 7:6 (5), 6:3; Fink – Rosseck 6:2, 6:0; Kugel – Wetoszka 6:0, 6:3; Bettenhausen – Sisko 6:0, 6:1; Kralemann – Barra 6:0, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności