Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2.

Talex Open – awans Kowalczyka, Gadomskiego i Gawrona

Rozpoczęły się gry turnieju głównego poznańskiego zawodów ITF.

Futures Talex Open 2012 (korty ziemne, 15 tys. $) odbywa się na kortach AZS przy ul. Noskowskiego w Poznaniu.

Zawody są nieco lepiej obsadzone niż te odbywające się w Bydgoszczy.

W poniedziałek zwycięstwa odnieśli Andriej Kapaś i Grzegorz Panfil. We wtorek wygrali Mateusz Kowalczyk, Piotr Gadomski i Marcin Gawron.

Kowalczyk pokonał Michała Przysiężnego, Gadomski był lepszy od Igora Bujdo, a Gawron wygrał z Maciejem Smołą.

SINGIEL

Pierwsza runda (1) Lojda – Doumbia 6:1, 6:1; Gadomski – Bujdo 6:1, 6:4; Gunneswaran – Dzudzewicz 6:0, 6:2; (8) Sieber – Majchrowicz 6:1, 6:1; (4) Reuter – Gerch 6:3, 6:4; Lazov – Vasilevski 6:2, 6:2; Karlovskiy – Bednarek 6:4, 6:2; Carballes Baena – Chadaj 6:3, 6:1; (7) De Greef – Szmyrgała 7:6 (4), 2:6, 6:4; Pavlasek – Lopez-Perez 6:4, 6:4; Smirnov – Fucsovics 7:6 (4), 7:6 (2); (3) Gawron – Smoła 6:0, 6:1; (6) Panfil – Jędruszczak 7:5, 6:4; Kapaś – Kocyła 6:3, 6:4; Urrutia-Fuentes – Betov 6:4, 4:0 i krecz Białorusina; Kowalczyk – (2) Przysiężny 6:2, 6:4.

Druga runda: Lojda – Gadomski; Gunneswaran – Sieber; Reuter – Lazov; karlovskiy – Carballes Baena; De Greef – Pavlasek; Smirnov – Gawron; Panfil – Kapaś; Kowalczyk – Urrutia-Fuentes.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Bednarek/Kowalczyk – Lazov/Urrutia Fuentes 2:6, 6:3, 13:11; Kocyła/Szmyrgała – Dąbrowski/Majchrowicz 5:7, 7:6 (4), 10:5; (3) Smirnov/Vasilevski – Fucsovics/Pavlasek 6:3, 4:6, 12:10; Carballes Baena/Lopez-Perez – Jędruszczak/W. Lutkowski 7:6 (3), 7:6 (3); Gadomski/Smoła – Dudzewicz/Romanowicz 6:4, 6:4; Vartabedian/Wagner – Chadaj/Betov 6:3, 6:4; Karlovskiy/Pokrywka – Panfil/Przysiężny walkower; (2) Gawron/Kapaś – Rolski/Terczyński 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Bednarek/Kowalczyk – Kocyła/Szmyrgała; Smirnov/Vasilevski – Carballes Baena/Lopez-Perez; Gadomski/Smoła – Vartabedian/Wagner; Gawron/Kapaś – Karlovskiy/Pokrywka.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności