Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis na wózkach – mistrzostwa Polski w Płocku

przez maka

W Płocku odbyły się 19. mistrzostwa Polski w tenisie na wózkach.

W zawodach rozegranych na kortach SIKT przy ul. Łukasiewicza 34 zabrakło najlepszego polskiego zawodnika – Tadeusza Kruszelnickiego (LOB Wrocław).

Podwójnym złotym medalistą został Piotr Jaroszewski (SIKT Płock). W finale pokonał klubowego kolegę Kamila Fabiasiaka.

Brązowe medale zdobyli Albin Batycki (Spartakus Kożmin Wielkopolski) i Jerzy Kulik (SIKT Płock).

W grze podwójnej najlepsi byli Jaroszewski i Fabisiak. W gronie kobiet triumfowała Judyta Olszewska (UKS 1 Ciechocinek). Druga była Katarzyna Wojcieszak, a trzecia Anna Preiss (obie Spartakus).

Singiel kobiet

Olszewska – Wojcieszak 6:1, 5:1; Olszewska – Preiss 6:0, 6:1; Wojcieszak – Preiss 6:0, 6:0; kolejność: 1. Olszewska, 2. Wojcieszak, 3. Preiss.

Singiel mężczyzn

Pierwsza runda: (1) Jaroszewski – bye; Malicki – Hebisz 6:4, 6:7 (5), 6:1; Brezyna – Malinowski 6:0, 6:0; (8) Dobaczewski – bye; (4) Kulik – bye; Stasiak – Nowicki 6:0, 6:0; Nitschke – Zalewski 6:3, 6:2; (5) Kinowski – bye; (7) Śmietanka – bye; Kowalewski – bye; Żyła – Jabłoński 4:6, 6:1; 6:3; (3) Batycki – bye; (6) Miętrkiewicz – bye; Parulewicz – Bukrym 6:0, 6:1; Rogowski – Sobczyński 6:0, 6:0; (2) Fabisiak – bye.

Druga runda: Jaroszewski – Malicki 6:0, 6:1; Brezyna – Dobaczewski 6:4, 6:4; Kulik – Stasiak 6:4, 6:3; Kinowski – Nietschke 6:3, 6:1; Śmietanka – Kowalewski 6:7 (5), 6:4, 6:2; Batycki – Żyła 4:6, 6:2, 6:4; Miętrkiewicz – Parulewicz 7:5, 6:2; Fabisiak – Rogowski 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Jaroszewski – Brezyna 6:0, 6:0; Kulik – Kinowski 6:3, 6:3; Batycki – Śmietanka 6:0, 6:0; Fabisiak – Miętrkiewicz 6:0, 6:0.

Półfinały: Jaroszewski – Kulik 6:2, 6:1; Fabisiak – Batycki 6:2, 6:0.

Finał: Jaroszewski – Fabisiak 6:3, 7:6 (2).

Debel mężczyzn

Pierwsza runda: Parulewicz/Żyła – Kowalewski/Nitschke 6:1, 6:1; Dobaczewski/Stasiak – Hebisz/Jabłoński 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Brezyna/Nowicki 6:2, 6:2; Parulewicz/Żyła – Miętrkiewicz/Rogowski 0:6, 6:3, 10:5; Kinowski/Malicki – Bukrym/Zalewski 6:0, 6:1; Batycki /Kulik – Dobaczewski/Stasiak 6:3, 6:3.

Półfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Parulewicz/Żyła 6:2, 6:1; Batycki/Kulik – Kinowski/Malicki 7:5, 6:2.

Finał: Fabisiak/Jaroszewski – Batycki/Kulik 6:0, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności