Polski Tenis

WYNIKI

WASZYNGTON ATP 500: Kyrgios - M. Ymer 7:6 (4), 6:3; Nishioka - Rublev 6:3, 6:4; LOS CABOS ATP 250: Medvedev - Norrie 7:5, 6:0; SAN JOSE WTA 500: Rogers - V. Kudermetova 6:3, 6:4; Kasatkina - Badosa 6:2, 6:4; WASZYNGTON WTA 250: Samsonova - Xiyu Wang 6:1, 6:1; Kanepi - D. Saville 6:3, 6:1; JASSY WTA 125: A. Bogdan - P. Udvardy 6:2, 3:6, 6:1.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Francji, Węgrzech, Korei Południowej, Chinach, Uzbekistanie, Słowenii, Brazylii, Kolumbii, Turcji i Słowacji.

Seul – WTA

Druga runda: Goerges – Daniilidou 6:4, 7:5; Voskoboeva – Benesova 6:4, 6:4; Martinez Sanchez – Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:2; Dushevina – Dulgheru 6:3, 6:1.

Guangzhou – WTA

Ćwierćfinały: Scheepers – U. Radwańska 4:6, 7:6 (6), 6:3; Kirilenko – Luzhanska 6:1, 7:5; J. Zheng – Martic 1:6, 6:4, 6:3; Rybarikova – Gajdosova 6:4, 6:3.

Bukareszt – ATP

Druga runda: J. Souza – Ungur 4:6, 7:6 (6), 6:1; Ramos – Riba 2:6, 6:4, 7:5; Fl. Mayer – Berlocq 6:2, 0:6, 6:4; Volandri – M. Granollers 6:1, 6:3; Giannessi – Gil 7:6 (2), 0:6, 6:3; Andujar – Copil 6:2, 6:3.

Metz – ATP

Druga runda: Malisse – Kunitsyn 6:4, 6:2; Sijsling – Kohlschreiber 6:4, 7:5; Mahut – Clement 3:6, 7:5, 6:3; Tsonga – M. Rodrigues 6:3, 6:4; Gasquet – O. Rochus 6:2, 6:1.

Taszkient

Ćwierćfinały: Klaasen – Molchanov 7:6 (6), 6:3; Istomin – Inoyatov 6:2, 6:3; Kravchuk – Matsukevich 7:6 (4), 7:6 (1); Yang – Zopp 7:6 (6), 6:2.

Izmir

Druga runda: Darcis – Ball 6:3, 7:6 (5); Berankis – Fabbiano 6:3, 6:6 i deszcz; Bemelmans – Brezac 3:2 i deszcz; Lacko – Mertl.

Trnava

Druga runda: Hajek – G. Granollers 6:2, 4:6, 6:2; J. Pospisil – Lammer 6:0, 7:6 (4); Lojda – And. Kuznetsov 6:2, 0:6, 6:4; Cervantes – And. Martin 6:2, 5:7, 7:5.

Lublana

Druga runda: Navarro – M. Fischer 2:6, 6:4, 6:3; L. Mayer – Bautista 7:6 (8), 7:5; Al. Bedene – Kavcic 2:6, 6:3, 6:3; Brands – Mektic 6:4, 6:4.

Saint-Malo

Druga runda: Pous-Tio – Cadantu 6:2, 6:4; Cirstea – Fernandez-Brugues 6:4, 6:3; Bertens – Fichman 6:4, 6:4; M. Johansson – Werner 4:6, 6:1, 6:2.

Cali

Druga runda: Trungelliti – Cabal 4:6, 6:3, 7:6 (1); Bagnis – Campozano 4:6, 6:3, 7:6 (8); Schwank – Marrai 7:6 (5), 6:2; H. Zeballos – Decoud 6:7 (2), 7:5, 6:4.

Campinas

Druga runda: Max. Gonzalez – Recouderc 4:6, 7:6 (5), 6:4; Felder – P. Sousa 3:6, 6:4, 6:4; J. Silva – Lindell 7:6 (9), 6:7 (4), 6:4; Elias – Clezar 3:6, 6:1, 6:0.

Kategoria: