Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Zawodnicy walczą w USA, Meksyku, Malezji, ZEA, Brazylii, Ekwadorze, Singapurze, Francji i Maroku.

Dubaj – ATP

Ćwierćfinały: Murray – Berdych 6:3, 7:5; Federer – Jużny 6:3, 6:4; N. Djokovic – Tipsarevic 6:1, 7:6 (6); Del Potro – Tsonga 7:6 (1), 6:2.

Acapulco – ATP

Ćwierćfinały: Verdasco – Almagro 6:4, 7:6 (5); Wawrinka – Chardy 7:5, 6:1; Ferrer – Andujar 6:2, 6:4; Giraldo – Berlocq 7:5, 3:6, 6:4.

Delray Beach – ATP

Druga runda: Sela – J. Nieminen 6:4, 6:4; Kohlschreiber – Dodig 6:2, 6:2; K. Anderson – Malisse 6:3, 3:6, 6:3; Roddick – Istomin 6:4, 7:5.

Acapulco – WTA

Ćwierćfinały: Errani – Cabeza Candela 6:4, 6:3; Vinci – Krajicek 6:2, 6:0; Pennetta – Duque-Marino 6:0, 6:4; Begu – Rybarikova 6:1, 6:2.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: A. Radwańska – Amanmuradova 6:2, 6:4.

Druga runda: Daniilidou – Gajdosva 6:4, 6:0; Rogowska – Dokic 3:6, 6:4, 7:6 (2); S. Peng – Kr. Pliskova 2:6, 6:1, 6:4; A. Radwańska – Kar. Pliskova 6:4, 6:4; Morita – Doi 7:6 (5), 6:2; Jankovic – Craybas 6:2, 6:0.

Singapur – CH

Druga runda: Soeda – Laksonen 6:3, 6:2; Capkovic – Chvojka 7:5, 6:0; Udomchoke – Ehara 6:1, 6:0; Weintraub – J. Statham 6:3, 6:2.

Cherbourg – CH

Druga runda: K. De Schepper – Grigelis 6:7 (5), 6:1, 6:4; Schoorel – Sidorenko 7:6 (4), 7:5; Clement – M. Fischer 7:5, 7:5; Ouanna – Marchenko 7:6 (5), 7:5; Herbert – Roger-Vasselin 1:6, 6:4, 6:4; Teixeira – Sijsling 4:6, 6:4, 2:1 i krecz Holendra.

Casablanca – CH

Ćwierćfinały: And. Kuznetsov – Munoz de la Nava 5:7, 7:5, 6:1; Cervantes – I. Minar 6:4, 6:3; Al. Bedene – Middelkoop 6:3, 6:3; Devilder – Klizan 2:6, 6:3, 6:1.

Florianopolis – CH

Druga runda: Bolelli – De Paula 6:3, 7:5; Hocevar – Odesnik 7:6 (3), 2:6, 1:2 i krecz Amerykanina; Junqueira – Arguello 2:6, 6:2, 7:6 (5); Alves – R. Mello 3:0 i deszcz. Mecz Mektic – T. Fernandes przełożono na piątek.

Salinas – CH

Ćwierćfinały: Alund – Gensse 6:7 (4), 6:3, 6:1; Estrella – H. Zeballos 7:6 (2), 7:6 (5); Lorenzi – Navarro 6:3, 7:5; Pella – Trungelliti 7:5, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności