Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy walczą w USA, Meksyku, Malezji, ZEA, Brazylii, Ekwadorze, Singapurze, Francji i Maroku.

Dubaj – ATP

Pierwsza runda: Murray – Berrer 6:3, 4:6, 6:4; Chiudinelli – N. Davydenko 6:4, 5:7, 6:4; S. Stakhovsky – Awadhy 6:1, 6:2; Jużny – Gasquet 6:3 i krecz Francuza; Cipolla – Ljubicic 6:2, 7:5; Berdych – B. Becker 6:2, 6:2; Tsonga – Baghdatis 7:6 (2), 6:4; Tipsarevic – Kunitsyn 6:2, 6:2; Federer – Llodra 6:0, 7:6 (6); F. Lopez – Mahut 6:4, 6:4; Del Potro – Dolgopolov 6:3, 7:6 (5).

Acapulco – ATP

Pierwsza runda: Berlocq – Simon 7:6 (5), 6:3; Ramos – Monaco 7:6 (2), 5:3 i krecz Argentyńczyka; Kubot – Garza 6:1, 6:3; Wawrinka – Ferrero 2:6, 6:3, 6:4; Giraldo – Nalbandian 6:2, 6:2; Chardy – Machado 7:6 (4), 6:3; Verdasco – Volandri 6:0, 6:2; Ferrer – S. Gonzalez 6:1, 6:2; Nishikori – Montanes 6:2, 4:1 i krecz Hiszpana; Almagro – Riba 6:2, 3:6, 6:2.

Delray Beach – ATP

Pierwsza runda: Gulbis – Falla 6:4, 6:1; Kohlschreiber – O. Rochus 6:1, 6:4; J. Nieminen – Cilic 6:3, 3:6, 6:2; Darcis – Troicki 6:4, 4:6, 6:4; Dodig – Bachinger 4:6, 6:4, 6:4; Isner – J. Levine 6:4, 7:6 (15); Malisse – Garcia-Lopez 7:6 (3), 6:3; Smyczek – J. Melzer 6:4, 2:6, 7:5; K. Anderson – A. Krajicek 6:1, 6:4; Matosevic – Karlovic 6:3, 6:4; Bogomolov – Yani 6:3, 6:1; Roddick – Petzschner 4:6, 6:4, 6:1.

Acapulco – WTA

Pierwsza runda: Vinci – Soler-Espinosa 6:2, 7:6 (5); Rybarikova – Dulgheru 2:6, 7:5, 7:6 (3); Tatishvili – Birnerova 6:4, 4:6, 6:3; Cabeza Candela – Dominguez Lino 6:4, 6:4; Errani – Falconi 6:1, 6:1; J. Larsson – Karatantcheva 1:6, 6:4, 6:3; Gallovits-Hall – Arn 7:5, 7:5; Pennetta – Parra Santonja 6:4, 6:2; Arvidsson – Rampre 6:2, 6:4; M. Krajicek – Cadantu 7:5, 3:6, 6:3; Duque-Marino – Abdala 6:1, 6:0.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: Gajdosova – Woerle 1:6, 7:6 (2), 7:5; Dellacqua – Jovanovski 6:0, 6:2; Craybas – Y. Sema 6:4, 1:6, 6:4; Hsieh – Keothavong 6:4, 7:5; Krist. Pliskova – Bremond 6:0, 6:2; Daniilidou – Mirza 6:2, 1:6, 6:4; Morita – Luangnam 6:4, 6:0; Kar. Pliskova – Chang 6:3, 6:2; S. Peng – Meusburger 6:1, 4:6, 6:2; Jankovic – C. Garcia 7:6 (7), 4:6, 7:6 (2). Mecz A. Radwańska – Amanmuradova odbędzie się w środę o godz. 7.30-8.

Singapur – CH

Pierwsza runda: Bhambri – Sharan 6:2, 6:0; J. Wang – Ti Chen 6:0, 6:3; Huang – Molchanov 6:3, 5:7, 6:2; Weintraub – Verdhan 6:4, 6:2; Ze Zhang – Yang 7:5, 7:5; J. Statham – R. Ghedin 7:6 (5), 6:3; Soeda – Niland 6:2, 6:1; Chvojka – T. Nieminen 6:1, 7:5; Laaksonen – Rochette 6:3, 6:3; Udomchoke – Millman 2:6, 7:6 (5), 6:2; Capkovic – Mitchell 6:4, 6:4; Ehara – Moriya 6:3, 6:3.

Cherbourg – CH

Pierwsza runda: M. Fischer – Bohli 6:4, 3:6, 6:1; Ouanna – Jebavy 6:3, 6:2; Ignatik – Jouan 6:4, 3:6, 6:3; Schoorel – Oswald 6:7 (9), 6:3, 7:5; Herbert – D. Evans 6:3, 6:0; Clement – Janowicz 4:6, 6:3, 6:4; Sidorenko – Korolev 6:2, 4:6, 7:5.

Casablanca – CH

Pierwsza runda: Cervantes – Donskoy 7:6 (5), 7:5; I. Minar – J. Pospisil 7:5, 2:6, 7:6 (4); Menendez – Hajek 6:1, 1:0 i krecz Czecha; Al. Bedene – Olaso 6:2, 6:1; J. Sousa – Jdi 6:2, 6:0; Mat. Viola – Cervenak 4:6, 6:4, 6:4; Middelkoop – Karakhi 6:0, 6:0; Greul – Guttierrez-Ferrol 7:5, 6:2; Gawron – G. Granollers-Pujol 6:2, 6:2; Devilder – Folie 6:2, 7:5; Ungur – Di Mauro 2:6, 6:3, 6:4.

Salinas – CH

Pierwsza runda: Al. Gonzalez – Endara 6:7 (2), 6:4, 6:1; Trungelliti – Rivera-Aranguiz 4:6, 6:4, 7:5; Saavedra – Borvanov 6:1, 6:3; Salamanca – K. Kim 6:3, 6:2; Eysseric – M. Estevez 6:1, 6:1; Navarro – Felder 6:3, 7:6 (2); G. Melzer – Estrella; H. Zeballos – D. Hidalgo 6:2, 6:2; Linzer – Campozano 6:2, 6:3.

Florianopolis – CH

Pierwsza runda: A. Ghem – M. Cuevas 6:1, 6:1; Ramirez Hidalgo – J. Silva 7:5, 6:4; G. Elias – Romboli 6:2, 6:2; Hocevar – Sorgi 6:0, 6:1; R. Dutra Da Silva – J. Marti 6:4, 6:3; Arguello – Ciric 7:6 (10), 6:1; Junqueira – Lindell 6:2, 6:4; Odesnik – Kirche 6:4, 4:6, 7:5; R. Mello – Brzezicki 6:4, 6:3; Alves – Monteiro 6:0, 6:4; Mektic – Prodon 3:6, 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności