Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy walczą w USA, Meksyku, Malezji, ZEA, Brazylii, Ekwadorze, Singapurze, Francji i Maroku.

Dubaj – ATP

Druga runda: Murray – Chiudinelli 6:3, 6:4; Tipsarevic – Cipolla 6:7 (2), 6:1, 6:1; N. Djokovic – S. Stakhovsky 7:6 (5), 6:3; Berdych – Lacko 6:1, 6:2; Jużny – Fish 6:2, 7:6 (0); Del Potro – Golubev 6:4, 6:2; Federer – F. Lopez 7:5, 6:3; Tsonga – Rosol 6:3, 6:4.

Acapulco – ATP

Druga runda: Giraldo – M. Granollers 6:4, 6:3; Verdasco – Chela 6:4, 6:2; Almagro – Paire 3:6, 6:3, 6:4; Andujar – Fl. Mayer 4:6, 7:5, 6:4; Berlocq – Starace 6:1, 6:4; Chardy – Nishikori 1:6, 7:6 (8), 6:0; Ferrer – Kubot 6:3, 6:3; Wawrinka – Ramos 6:3, 3:6, 6:3.

Delray Beach – ATP

Druga runda: Gulbis – Darcis 6:7 (6), 6:1, 6:3; Matosevic – Bogomolov 4:6, 6:1, 6:3; Isner – Sweeting 6:3, 6:4; Tomic – Smyczek 6:1, 7:5.

Acapulco – WTA

Druga runda: Vinci – Foretz Gacon 7:5, 6:4; Cabeza Candela – Czink 6:4, 7:6 (5); Begu – Tatishvili 6:3, 6:1; Rybarikova – Hermoso 6:3, 3:6, 6:3; Errani – Galovits-Hall 6:4, 6:1; Duque-Marino – J. Larsson 4:6, 6:1, 6:3; Pennetta – Arvidsson 2:6, 7:6 (5), 6:1; Krajicek – Brianti 6:3, 3:6, 7:6 (2).

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: A. Radwańska – Amanmuradova 6:2, 6:4.

Druga runda: Martic – Nara 6:2, 3:6, 6:0; Hsieh – Dellacqua 6:1, 7:5.

Singapur – CH

Druga runda: Rieschick – Sugita 6:4, 6:4; Bhambri – Rungkat 4:6, 6:3, 7:6 (6); Lu – Huang 6:0, 6:1; J. Wang – Ze Zhang 7:6 (4), 6:3.

Cherbourg – CH

Pierwsza runda: Grigelis – Renavand 7:6 (4), 2:6, 6:3; K. De Schepper – Kudryavtsev 6:3 i krecz Rosjanina; Sijsling – Brown 5:7, 6:4, 6:3; Marchenko – Serra 6:2, 6:1; Roger-Vasselin – Kravchuk 6:4, 7:5.

Druga runda: Ignatik – Gicquel 7:6 (2), 6:4; Goffin – Mertens 6:1, 6:1.

Casablanca – CH

Druga runda: And. Kuznetsov – J. Sousa 6:3, 6:3; Al. Bedene – Menendez 7:5, 6:3; Cervantes – Greul 4:6, 6:3, 6:2; Klizan – Lojda 7:5, 6:4; Munoz de La Nava – Naso 3:6, 7:5, 6:0; Devilder – Mat. Viola 6:4, 6:2; Middelkoop – Ungur 7:6 (3), 6:1; I. Minar – Gawron 6:3, 6:1.

Florianopolis – CH

Druga runda: G. Elias – Ramirez Hidalgo 6:2, 2:1 i krecz Hiszpana; Kavcic – P. Galdon 4:6, 6:3, 6:3; R. Dutra Da Silva – A. Ghem 6:4, 6:4. Mecz Bolelli – De Paula przełożono na czwartek.

Salinas – CH

Druga runda: Gensse – Giorgini 7:5, 6:7 (1), 6:2; Alund – Duran 6:0, 7:6; Navarro – Saavedra 6:2, 6:1; H. Zeballos – Salamanca 7:6 (5), 2:6, 6:3; Pella – Linzer 5:7, 6:3, 6:3; Estrella – Al. Gonzalez 6:0, 4:6, 6:0; Trungelliti – Schwartzman 2:6, 6:2, 6:2; Lorenzi – Eyysseric 7:5, 7:6 (5).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności