Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Zawodnicy walczą w USA, Meksyku, Malezji, ZEA, Brazylii, Ekwadorze, Singapurze, Francji i Maroku.

Dubaj – ATP

Półfinały: Murray – N. Djokovic 6:2, 7:5; Federer – Del Potro 7:6 (5), 7:6 (6).

Acapulco – ATP

Półfinały: Verdasco – Wawrinka 6:3, 6:3; Ferrer – Giraldo 7:5, 6:4.

Delray Beach – ATP

Ćwierćfinały: Sela – Kohlschreiber 6:4, 6:7 (4), 6:0; Matosevic – Gulbis 3:6, 6:1, 6:1; Isner – Tomic 6:3, 6:2; K. Anderson – Roddick 2:6, 7:6 (9), 6:4.

Acapulco – WTA

Półfinały: Errani – Vinci 6:4, 6:1; Pennetta – Begu 6:2, 6:2.

Kuala Lumpur – WTA

Ćwierćfinały: Martic – S. Peng 4:6, 7:6 (3), 6:4; Hsieh – A. Radwańska walkower. Mecze przełożone na sobotę – Daniilidou – Rogowska 6:2, 3:2 i deszcz; Jankovic – Morita.

Singapur – CH

Ćwierćfinały: J. Wang – Rieschick 6:3, 6:4; Soeda – Capkovic 7:5, 6:2; Lu – Bhambri 7:6 (4), 6:4; Udomchoke – Weintraub 3:6, 6:4, 6:3.

Cherbourg – CH

Ćwierćfinały: Ouanna – K. De Schepper 7:6 (4), 7:6 (5); Schoorel – Clement 7:5, 6:3; Teixeira – Herbert 6:3, 6:3; Ignatik – Goffin 6:1, 6:4.

Casablanca – CH

Półfinały: Al. Bedene – And. Kuznetsov 6:3, 6:4; Devilder – Cervantes 7:6 (4), 3:6, 6:3.

Florianopolis – CH

Druga runda: Alves – R. Mello 6:2, 1:6, 6:1; Mektic – T. Fernandes 6:3, 5:7, 7:5.

Ćwierćfinały: Bolelli – R. Dutra Da Silva 7:6 (1), 6:2; Junqueira – Hocevar 4:6, 6:0, 6:4; Kavcic – G. Elias 2:6, 6:2, 6:4; Alves – Mektic 6:1, 6:2.

Salinas – CH

Półfinały: Pella – Estrella 6:2, 6:2; Lorenzi – Alund 7:6 (5), 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności