Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy walczą w USA, Meksyku, Malezji, ZEA, Brazylii, Ekwadorze, Singapurze, Francji i Maroku.

Dubaj – ATP

Półfinały: Murray – N. Djokovic 6:2, 7:5; Federer – Del Potro 7:6 (5), 7:6 (6).

Acapulco – ATP

Półfinały: Verdasco – Wawrinka 6:3, 6:3; Ferrer – Giraldo 7:5, 6:4.

Delray Beach – ATP

Ćwierćfinały: Sela – Kohlschreiber 6:4, 6:7 (4), 6:0; Matosevic – Gulbis 3:6, 6:1, 6:1; Isner – Tomic 6:3, 6:2; K. Anderson – Roddick 2:6, 7:6 (9), 6:4.

Acapulco – WTA

Półfinały: Errani – Vinci 6:4, 6:1; Pennetta – Begu 6:2, 6:2.

Kuala Lumpur – WTA

Ćwierćfinały: Martic – S. Peng 4:6, 7:6 (3), 6:4; Hsieh – A. Radwańska walkower. Mecze przełożone na sobotę – Daniilidou – Rogowska 6:2, 3:2 i deszcz; Jankovic – Morita.

Singapur – CH

Ćwierćfinały: J. Wang – Rieschick 6:3, 6:4; Soeda – Capkovic 7:5, 6:2; Lu – Bhambri 7:6 (4), 6:4; Udomchoke – Weintraub 3:6, 6:4, 6:3.

Cherbourg – CH

Ćwierćfinały: Ouanna – K. De Schepper 7:6 (4), 7:6 (5); Schoorel – Clement 7:5, 6:3; Teixeira – Herbert 6:3, 6:3; Ignatik – Goffin 6:1, 6:4.

Casablanca – CH

Półfinały: Al. Bedene – And. Kuznetsov 6:3, 6:4; Devilder – Cervantes 7:6 (4), 3:6, 6:3.

Florianopolis – CH

Druga runda: Alves – R. Mello 6:2, 1:6, 6:1; Mektic – T. Fernandes 6:3, 5:7, 7:5.

Ćwierćfinały: Bolelli – R. Dutra Da Silva 7:6 (1), 6:2; Junqueira – Hocevar 4:6, 6:0, 6:4; Kavcic – G. Elias 2:6, 6:2, 6:4; Alves – Mektic 6:1, 6:2.

Salinas – CH

Półfinały: Pella – Estrella 6:2, 6:2; Lorenzi – Alund 7:6 (5), 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności