Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w USA, Chinach, Bośni i Hercegowinie, Maroku, USA i Meksyku.

Indian Wells – WTA

Ćwierćfinały: Azarenka – A. Radwańska 6:0, 6:2; Kerber – Na Li 6:4, 6:2.

Indian Wells – ATP

Czwarta runda: N. Djokovic – Andujar 6:0, 6:7 (5), 6:2; Almagro – Berdych 6:4, 6:0; Isner – Ebden 6:4, 7:5; Nadal – Dolgopolov 6:3, 6:2; Nalbandian – Tsonga 3:6, 7:5, 6:3; Federer – Bellucci 3:6, 6:3, 6:4; Simon – R. Harrison 7:6 (0), 5:7, 6:1; Del Potro – Istomin 7:6 (2), 6:7 (6), 6:2.

Pingguo – CH

Druga runda: Weintraub – Rieschick 7:6 (4), 6:4; Capkovic – Yang 6:2, 6:0; Molchanov – Heliovaara 7:5, 7:5; Ze Zhang – Matsui 7:5, 7:5.

Sarajewo – CH

Druga runda: Janowicz – Grigelis 3:6, 7:6 (1), 6:2; Kudryavtsev – Albot 6:2, 6:4; Lajovic – Basic 6:1, 6:4; Mertl – Gorcic 7:6 (4), 6:4.

Rabat – CH

Druga runda: Klizan – Donskoy 6:3, 7:5; S. Robert – J. Sousa 7:5, 7:6 (3); Greul – Giannessi 6:2, 7:6 (2); Volandri – Menendez 6:1, 6:2; An. Kuznetsov – Munoz de La Nava 5:7, 6:1, 6:3; Olaso – Gimeno-Traver 4:6, 7:5, 7:5; Ouahab – Ungur 6:1, 6:4; Riba – Al. Bedene 6:4, 7:6 (3).

Guadalajara – CH

Pierwsza runda: Veic – R. Mello 6:4, 6:2; Capdeville – Van Der Merwe 7:5, 6:4.

Druga runda: Lorenzi – Gojowczyk 6:4, 6:2; Bemelmans – V. Pospisil 6:4, 2:6 6:4; Chvojka – Rufin 7:5, 6:3; Chiudinelli – Gremelmayr 6:1, 4:6, 6:1.

Dallas – CH

Pierwsza runda: Sela – Sweeting 1:6, 7:5, 7:5; Muller – Starace 6:4, 7:6 (13); Haase – Kamke 6:3, 7:6 (4); Dancevic – Alex Kuznetsov 7:6 (2), 6:2; Phau – Ilhan 7:6 (5), 6:2; Haas – Seppi 6:3, 6:2; Lacko – Reynolds 6:1, 6:3; Mahut – Schoorel 6:3, 6:4; Rosol – Zverev 6:7 (0), 7:6 (2), 6:2; L. Mayer – Fabbiano 6:3, 6:7 (2), 6:4; Cilic – Bolelli 7:5, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności