Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w USA, Chinach, Bośni i Hercegowinie, Maroku, USA i Meksyku.

Indian Wells – WTA

Ćwierćfinały: Azarenka – A. Radwańska 6:0, 6:2; Kerber – Na Li 6:4, 6:2.

Indian Wells – ATP

Czwarta runda: N. Djokovic – Andujar 6:0, 6:7 (5), 6:2; Almagro – Berdych 6:4, 6:0; Isner – Ebden 6:4, 7:5; Nadal – Dolgopolov 6:3, 6:2; Nalbandian – Tsonga 3:6, 7:5, 6:3; Federer – Bellucci 3:6, 6:3, 6:4; Simon – R. Harrison 7:6 (0), 5:7, 6:1; Del Potro – Istomin 7:6 (2), 6:7 (6), 6:2.

Pingguo – CH

Druga runda: Weintraub – Rieschick 7:6 (4), 6:4; Capkovic – Yang 6:2, 6:0; Molchanov – Heliovaara 7:5, 7:5; Ze Zhang – Matsui 7:5, 7:5.

Sarajewo – CH

Druga runda: Janowicz – Grigelis 3:6, 7:6 (1), 6:2; Kudryavtsev – Albot 6:2, 6:4; Lajovic – Basic 6:1, 6:4; Mertl – Gorcic 7:6 (4), 6:4.

Rabat – CH

Druga runda: Klizan – Donskoy 6:3, 7:5; S. Robert – J. Sousa 7:5, 7:6 (3); Greul – Giannessi 6:2, 7:6 (2); Volandri – Menendez 6:1, 6:2; An. Kuznetsov – Munoz de La Nava 5:7, 6:1, 6:3; Olaso – Gimeno-Traver 4:6, 7:5, 7:5; Ouahab – Ungur 6:1, 6:4; Riba – Al. Bedene 6:4, 7:6 (3).

Guadalajara – CH

Pierwsza runda: Veic – R. Mello 6:4, 6:2; Capdeville – Van Der Merwe 7:5, 6:4.

Druga runda: Lorenzi – Gojowczyk 6:4, 6:2; Bemelmans – V. Pospisil 6:4, 2:6 6:4; Chvojka – Rufin 7:5, 6:3; Chiudinelli – Gremelmayr 6:1, 4:6, 6:1.

Dallas – CH

Pierwsza runda: Sela – Sweeting 1:6, 7:5, 7:5; Muller – Starace 6:4, 7:6 (13); Haase – Kamke 6:3, 7:6 (4); Dancevic – Alex Kuznetsov 7:6 (2), 6:2; Phau – Ilhan 7:6 (5), 6:2; Haas – Seppi 6:3, 6:2; Lacko – Reynolds 6:1, 6:3; Mahut – Schoorel 6:3, 6:4; Rosol – Zverev 6:7 (0), 7:6 (2), 6:2; L. Mayer – Fabbiano 6:3, 6:7 (2), 6:4; Cilic – Bolelli 7:5, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności