Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w USA, Anglii, Maroku i Kanadzie.

Miami – WTA

Pierwsza runda: Arvidsson – Dulko 6:4, 7:5; Clijsters – Gajdosova 4:6, 6:1, 6:0; Benesova – Vesnina 7:6 (5), 6:1; Zahlavova Strycova – Dushevina 7:6 (3), 6:4; Peer – Cornet 6:4, 6:2; Foretz-Gacon – Rogowska 6:4, 6:1; Czink – Brianti 6:1, 6:2; Stephens – Parmentier 4:6, 7:6 (4), 6:4; W. Williams – Date-Krumm 6:0, 6:3; Savinykh – Zakopalova 6:3, 7:5; Krajicek – E. Birnerova 5:7, 6:4, 6:0; King – Pous-Tio 6:2, 7:6 (12); Keys – Rybarikova 6:7 (4), 6:2, 6:1; Wozniak – Daniilidou 4:6, 6:3, 6:0; Soler-Espinosa – Doi 6:3, 6:4; Hercog – Hampton 6:1, 6:3; Muguruza Blanco – Morita 6:3, 2:6, 3:0 i krecz Japonki; K. Bondarenko – U. Radwańska 3:6, 7:6 (5), 6:4; Pervak – Yakimova 6:4, 6:0; McHale – Voskoboeva 6:3, 6:4.

Miami – ATP

Pierwsza runda: Gil – Bellucci 6:3, 6:4; Dimitrov – Kukushkin 6:2, 6:2; Falla – Istomin 6:1, 2:1 i krecz Uzbeka; Haase – Matosevic 6:3, 6:4; Giraldo – Andujar 6:3, 6:2; N. Davydenko – Blake 4:6, 6:4, 6:4; Rosol – Llodra 6:4, 7:6 (6); Lacko – Sweeting 6:4, 6:4; Malisse – Roger-Vasselin 7:6 (3), 6:3; Haas – Rufin 6:4, 6:4; Veic – Kudla 2:6, 6:2, 6:1; Clement – Sela 6:3, 6:3; Bautista – Seppi 6:3, 1:6, 6:3; Nalbandian – Darcis 6:4, 7:6 (0); Dodig – Kamke 6:0, 2:6, 7:6 (5); Mahut – F. Gonzalez 7:5, 4:6, 7:6 (3).

Bath – CH

Pierwsza runda: Jouan – Broady 3:6, 6:3, 6:2; K. De Schepper – Capkovic 1:0 i krecz Słowaka; Brands – Hernych 2:6, 7:5, 6:4; Mertl – De Bakker 6:2, 4:6, 7:6 (5).

Druga runda: Mertens – Ignatik 4:6, 6:4, 7:6 (4); Brown – Janowicz 4:6, 6:3, 7:6 (5); J. Baker – Lajovic 4:6, 7:5, 6:2.

Marakesz – CH

Druga runda: Klizan – J. Marti 6:1, 6:0; Delbonis – Donskoy 4:6, 6:3, 6:3; Carreno-Busta – Duckworth 3:6, 6:1, 7:6 (4); Crivoi – Kavcic 1:6, 6:2, 6:4; Menendez – An. Kuznetsov 3:6, 6:2, 6:3; Ungur – Gombos 2:6, 6:1, 6:4; Mathieu – Giannessi 6:3, 7:6 (3); Hanescu – Gensse 6:4, 6:4.

Rimouski – CH

Pierwsza runda: T. Ito – Panfil 6:4, 3:6, 7:5; Seifert – Britton 7:6 (5), 7:6 (7); Brunken – Fabbiano 7:6 (0), 6:0; Wolmarans – Bester 3:0 i krecz Kanadyjczyka.

Druga runda: Reix – Herbert 6:7 (5), 7:6 (5), 6:2; Rodrigues – Strode 7:6 (3), 6:3; Peliwo – Millot 7:6 (4), 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności