Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w USA, Anglii, Maroku i Kanadzie.

Miami – WTA

Druga runda: Lisicki – Arvidsson 6:3, 6:2; Barthel – Jankovic 6:0, 6:3; Vinci – Pironkova 7:5, 6:1; Benesova – Kuznetsova 1:6, 7:6 (7), 7:6 (7); Wickmayer – Erakovic 6:3, 6:4; Clijsters – Goerges 6:2, 7:5; Scheepers – Medina Garrigues 1:6, 6:4, 6:0; S. Williams – S. Zhang 6:2, 6:3; Makarova – Pavlyuchenkova 6:1, 6:2; Sharapova – Peer 4:6, 6:3, 6:3; S. Peng – Foretz-Gacon 6:1, 6:2; Stephens – Errani 3:6, 6:2, 7:5; Na Li – Czink 7:5, 6:2; Stosur – Savinykh 6:4, 6:0; Cetkovska – McHale 0:6, 7:5, 6:1; Wożniacka – Zahlavova Strycova 6:4, 6:0.

Miami – ATP

Pierwsza runda: Karlovic – Kubot 6:3, 6:7 (2), 7:6 (2); R. Harrison – Starace 6:7 (6), 6:4, 6:4; Kunitsyn – J. Levine 7:6 (8), 7:6 (3); Ramos – Bolelli 6:3, 6:1; B. Becker – O. Rochus 5:7, 6:3, 6:2; Stebe – Cipolla 6:3, 7:5; Bubka – Gulbis 6:4, 6:4; Baghdatis – L. Mayer 6:1, 6:4; Tomic – S. Stakhovsky 7:6 (4), 6:3; Muller – Bogomolov 5:7, 6:4, 7:6 (5); Dancevic – Chardy 7:5, 7:6 (0); Lu – J. Nieminen 6:4, 6:3; Phau – Berlocq 6:4, 6:2; Garcia-Lopez – R. Ram 6:4, 7:6 (7); Goffin – D. Young 7:5, 6:4; Querrey – Ebden 6:1, 5:7, 7:5.

Bath – CH

Druga runda: Grigelis – Oswald 6:4, 6:4; Berrer – Michalicka 6:3, 6:2; A. Beck – Ryderstedt 7:6 (5), 4:6, 6:3; Jouan – Brands 7:6 (3), 6:7 (2), 6:3; Mertl – K. De Schepper 7:6 (3), 6:3.

Marakesz – CH

Ćwierćfinały: Klizan – Delbonis 6:4, 7:6 (6); Menendez – Mathieu 2:6, 7:5, 6:4; Hanescu – Carreno-Busta 6:4, 7:6 (4); Ungur – Crivoi 6:4, 1:6, 6:3.

Rimouski – CH

Druga runda: T. Ito – Seifert 6:3, 6:1; Bohli – Wolmarans 2:6, 6:3, 6:4; Authom – Gigounon 3:1 i krecz Germaina; V. Pospisil – Brunken 7:6 (2), 7:6 (5); Chvojka – Lammer 7:5, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności