Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: U. Radwańska - Xun 6:1, 6:0; Fręch - Ozgen 6:2, 7:5; Kawa - Di Giuseppe 6:2, 4:6, 6:4; Burel - Chwalińska 7:6 (5), 6:4; Majchrzak - Haase 6:7 (5), 7:6 (4), 6:4; Kudla - Żuk 7:6 (1), 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Sabalenka - Riske 6:1, 6:4; Kontaveit - Andreescu 6:3, 6:3; Golubic - Bencic 6:4, 6:4; Rybakina - Svitolina 6:4, 7:6 (3); Sevastova - Gauff 4:6, 7:5, 6:2; Ostapenko - Jabeur 5:7, 6:4, 6:3; Giorgi - Rogers 6:3, 4:6, 6:2; BAD HOMBURG WTA 250: Kerber - Blinkova 6:0, 6:2; Azarenka - Cornet 6:4, 3:6, 7:6 (7); Podoroska - Tig 7:6 (4), 2:6, 6:4; Sorribes Tormo - Doi 6:4, 6:4; Heisen/Peschke - Dzalamidze/Kania-Choduń 6:2, 6:2; MAJORKA ATP 250: Thompson - L. Klein 6:4, 6:4; Carreno Busta - Vesely 6:4, 6:4; Querrey - Humbert walkower; EASTBOURNE ATP 250: De Minaur - L. Broady 6:3, 6:4; Kwon - Fucsovics 7:6 (4), 6:7 (4), 6:3; Purcell - Monfils 6:4, 5:7, 6:4; Sonego - Millman 6:4, 6:2; Bublik - Gerasimov 6:2, 6:2; Seppi - Ruusuvuori 6:2, 6:3; Ivashka - Popyrin 6:7 (5), 7:5, 6:3; V. Pospisil - Davidovich Fokina 7:6 (1) i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w USA, Anglii, Maroku i Kanadzie.

Miami – WTA

Druga runda: Soler-Espinosa – Kanepi 7:5, 6:3; J. Zheng – Kerber 7:6 (4), 6:1; Cibulkova – Tatishvili 7:5, 6:1; Wozniak – Niculescu 4:6, 6:3, 6:4; Muguruza Blanco – Zvonareva 6:4, 6:3; Pennetta – Dominguez Lino 6:4, 2:6, 6:0; Ivanovic – V. King 6:4, 7:5; Kirilenko – Kleybanova 7:6 (1), 6:3; Azarenka – Krajicek 6:3, 7:5; A. Radwańska – Keys 6:1, 6:1; Halep – Petrova 6:3, 6:2; Watson – Safarova 6:2, 6:1; Hantuchova – K. Bondarenko 6:7 (4), 6:2, 7:6 (4); Pervak – Schiavone 6:4, 4:6, 7:5; Bartoli – Hercog 5:7, 6:2, 6:1; V. Williams – Kvitova 6:4, 4:6, 6:0.

Miami – ATP

Druga runda: A. Murray – Falla 6:2, 6:3; J. Melzer – Haase 7:6 (2), 3:6, 6:4; Simon – Bautista 6:4, 6:2; Dolgopolov – Veic 6:4, 7:5; Fl. Mayer – Dodig 6:4, 7:5; Tipsarevic – Nalbandian 7:5, 6:3; Tsonga – Malisse 7:5, 7:5; Kohlschreiber – Gil 6:2, 7:5; Raonic – Clement 7:6 (7), 6:2; Stepanek – Haas 7:6 (4), 6:1; Isner – N. Davydenko 2:6, 6:3, 6:4; Nishikori – Lacko 6:3, 6:3; Rosol – M. Granollers 2:6, 6:3, 6:1; Berdych – Mahut 7:5, 6:1; Dimitrov – Chela 6:2, 4:6, 6:4; Nadal – Giraldo 6:2, 6:0.

Bath – CH

Ćwierćfinały: Brown – A. Beck 7:6 (7), 4:6, 6:4; J. Baker – Jouan 3:6, 6:4, 6:3; Mertl – Mertens 6:4, 6:3; Berrer – Grigelis 6:3, 3:6, 7:5.

Marakesz – CH

Półfinały: Klizan – Hanescu 7:5, 6:4; Ungur – Menendez 6:2, 6:2.

Rimouski – CH

Ćwierćfinały: Peliwo – Rodrigues 2:6, 6:3, 7:6 (0); V. Pospisil – Bohli 6:3, 2:6, 6:4; Authom – Chvojka 6:2, 7:6 (0); T. Ito – Reix 7:6 (7), 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności