Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Hiszpanii, Rumunii, Niemczech, Maroku, Włoszech, Brazylii, Tajwanie i USA.

Barcelona – ATP

Trzecia runda: Raonic – Almagro 6:3, 6:3 Nishikori – Ramos 7:6 (2), 6:3; A. Murray – Giraldo 6:1, 6:2; F. Lopez – J. Nieminen 6:3, 6:1; Tipsarevic – Gil 6:2, 6:2; Nadal – Farah 6:2, 6:3; Ferrer – Montanes 6:0, 6:2; Verdasco – K. Anderson 6:4, 6:4.

Bukareszt – ATP

Druga runda: Fognini – Baghdatis 7:5, 7:6 (4); Seppi – Stebe 6:2, 6:3; Bachinger – Troicki 6:3, 4:6, 7:6 (2); Kubot – Copil 6:3, 6:3; Simon – Sela 6:4, 6:2.

Stuttgart – WTA

Druga runda: Kvitova – Schiavone 6:2, 6:2; Barthel – Bartoli 6:3, 6:1; Na Li – Amanmuradova 6:4, 6:4; Stosur – Goerges 6:2, 2:6, 6:3; Azarenka – Petkovic 6:2, 4:4 i krecz Niemki (uraz kostki); Kerber – Wożniacka 6:1, 6:2.

Fes – WTA

Ćwierćfinały: M. Johansson – Cetkovska 6:3, 6:4; Bertens – Muguruza Blanco 6:1, 6:4; Pous-Tio – Begu 6:4, 6:1; Halep – Medina Garrigues 6:2, 6:1.

Kaohsiung – CH

Druga runda: J. Ward – Moriya 6:1, 6:3; T. Ito – Baluda 6:3, 6:4; Basic – Lee 6:2, 6:2; Soeda – J. Wang 6:4, 5:5 i krecz Tajwańczyka; King-Turner – Kudryavtsev 4:6, 6:3, 7:5; Chiudinelli – Capkovic 6:2, 6:3; Lu – Weintraub 6:4, 6:4; Millot – Yang 6:2, 3:6, 7:6 (6).

Neapol – CH

Druga runda: Fabbiano – Brown 2:6, 7:6 (1), 6:4; Dasnieres de Veigy – Sijsling 2:6, 6:3, 3:2 i krecz Holendra; Lajovic – Bellotti 6:1, 6:3; Schoorel – Lojda 6:4, 7:6 (3).

Savannah – CH

Druga runda: Polansky – A. Delic 3:6, 6:1, 6:1; B. Baker – Kendrick 6:3, 6:1; Strode – Smyczek 6:2, 6:3; Ginepri – Odesnik 7:6 (2), 7:5.

Sao Paulo 2 – CH

Ćwierćfinały: J. Silva – G. Elias 6:2, 0:6, 6:4; Duckworth – Arguello 7:5, 6:3; Kavcic – Brizzi 6:3, 6:4; I. Minar – R. Dutra Silva 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności