Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Hiszpanii, Rumunii, Niemczech, Maroku, Włoszech, Brazylii, Tajwanie i USA.

Barcelona – ATP

Druga runda: Montanes – Tomic 6:0, 5:7, 7:5; Nishikori – Kukushkin 6:3, 4:6, 6:0; K. Anderson – Delbonis 7:6 (5), 7:6 (5); Ferrer – Krajinovic 6:0, 6:3; Raonic – Andreev 6:4, 6:1; Giraldo – Haase 6:4, 6:3; Nadal – Garcia-Lopez 6:1, 6:2; Ramos – Paire 6:3, 7:5; J. Nieminen – Schwank 6:3, 6:7 (4), 6:4; F. Lopez – Cipolla 6:4, 6:3; Tipsarevic – Hanescu 7:5, 6:4; Farah – Andujar 7:6 (8), 4:6, 7:5; Gil – J. Sousa 4:6, 6:4, 6:3.

Bukareszt – ATP

Druga runda: Brands – Zopp 7:6 (3), 6:3; Malisse – Fl. Mayer 7:5, 4:6, 6:4; A. Balazs – Starace 6:3, 6:4. Mecz przełożony na czwartek: Troicki – Bachinger.

Stuttgart – WTA

Pierwsza runda: Barthel – Ivanovic 7:5, 7:6 (4); Amanmuradova – Cibulkova 6:2, 5:7, 6:3; Wożniacka – Jankovic 6:3, 1:0 i krecz Serbki.

Druga runda: A. Radwańska – Arn 6:3, 6:4; Sharapova – Cornet 6:3, 1:0 i krecz Francuzki.

Fes – WTA

Druga runda: Halep – Cadantu 6:2, 7:5; Bertens – Scheepers 7:5, 1:6, 6:3; Pous-Tio – Rus 6:3, 7:5; Begu – Kuznetsova 1:6, 7:6 (4), 3:2 i krecz Rosjanki; Cetkovska – Bacsinszky 6:3, 6:2; Muguruza Blanco – Mayr-Achleitner 6:4 i krecz Austriaczki; Medina Garrigues – Minella 6:2, 6:3; M. Johansson – Peer 4:6, 6:3, 6:2.

Kaohsiung – CH

Druga runda: King-Turner – Kudryavtsev 4:6, 1:0 i deszcz; T. Ito – Baluda 6:3, 2:2 i deszcz. Przełożono mecze: J. Wang – Soeda; J. Ward – Moriya.

Neapol – CH

Druga runda: An. Kuznetsov – Serra 6:2, 7:6 (4); Authom – M. Fischer 5:7, 6:1, 7:6 (2); P. Sousa – Muller 6:4, 6:2; Mannarino – Jebavy 6:2, 6:1.

Savannah – CH

Druga runda: R. Williams – Yani 7:6 (4), 7:5; Gensse – J. Levine 0:6, 6:1, 6:2; V. Pospisil – Lammer 6:3, 6:3; Sweeting – Van Der Merwe 6:4, 6:4.

Sao Paulo 2 – CH

Druga runda: Kavcic – Crugnola 6:3, 7:6 (3); Brizzi – Dzumhur 6:2, 2:6, 6:3; G. Elias – Romboli 6:2, 6:3; I. Minar – Marcan 6:2, 6:4; J. Silva – Pastor 6:2, 6:1; Arguello – Kirche 6:4, 5:7, 6:3; Duckowrth – P. Galdon 7:6 (5), 5:7, 6:1; R. Dutra Silva – Andreozzi 7:5, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności