Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w Hiszpanii, Włoszech, Czechach, Grecji, Brazylii i Korei Południowej.

Madryt – WTA

Druga runda: Sharapova – Zakopalova 6:4, 6:3; Azarenka – Hlavackova 6:4, 7:6 (2); Ivanovic – Petrova 7:5, 6:1; Safarova – Suarez Navarro 6:3, 6:4; Medina Garrigues – Cirstea 6:1, 3:6, 7:5; Wożniacka – Barthel 6:4, 7:6 (2); Lepchenko – Peer 7:6 (2), 6:4; S. Williams – Pavlyuchenkova 6:2, 6:1.

Madryt – ATP

Pierwsza runda: Delbonis – Ramos 6:3, 6:2; Simon – Fognini 6:7 (1), 6:3, 6:3; Stepanek – Tomic 6:2, 7:5; Cilic – Montanes 6:3, 6:3; Verdasco – Istomin 7:5, 6:2; Monfils – Kohlschreiber 7:5, 6:7 (2), 6:3; M. Granollers – Berlocq 7:5, 3:6, 7:5; Dolgopolov – Andujar 7:6 (5), 6:4; Wawrinka – O. Rochus 6:4, 7:6 (4); Seppi – Llodra 7:5, 6:4; J. Melzer – F. Lopez 4:6, 7:6 (6), 6:4; Raonic – Nalbandian 6:4, 6:4; Del Potro – Fl. Mayer 6:4, 6:2; Gasquet – Bellucci 4:6, 6:4, 7:6 (5).

Druga runda: N. Djokovic – Gimeno-Traver 6:2, 2:6, 6:3; Berdych – K. Anderson 6:4, 6:3.

Busan – CH

Pierwsza runda: Matsui – Na 3:6, 6:3, 6:4; Weintraub – Uchiyama 6:1, 7:6 (11); Ignatik – De Voest 3:6, 6:4, 7:6 (3); Nielsen – Klaasen 7:5, 4:6, 6:1; Chung – Ch-E Kim 6:3, 6:2; Garza – Lu 6:4, 6:2; Groth – Moriya 6:3, 7:6 (7); T. Ito – McClune 7:5, 6:4; S-Y Jeong – Takeuchi 6:2, 3:6, 6:4; Ze Zhang – Chiudinelli 6:2, 6:4; Klec – Bossel 6:2, 3:6, 6:3; Yang – Rungkat 6:4, 6:3.

Rzym – CH

Pierwsza runda: Rufin – Vagnozzi 7:6 (1), 6:2; Veic – Huta Galung 6:1, 3:6, 6:2; J. Ward – Cecchinato 6:3, 6:4; An. Martin – Gojowczyk 4:6, 6:2, 6:1; Pashanski – Quinzi 6:3, 6:0; Trusendi – An. Kuznetsov 7:6 (8), 2:6, 6:4; Muller – Laaksonen 3:6, 6:4, 6:4; R. Williams – Menendez 7:6 (4), 4:6, 6:3; Bolelli – Berankis 6:2, 6:2; Janowicz – Ouanna 6:4, 4:6, 6:3; Greul – Brizzi 6:4, 6:1; Gulbis – Teixeira 4:6, 6:4, 6:3.

Praga – CH

Pierwsza runda: Bachinger – Vesely 6:1, 6:2; Gabashvili – Lacko 6:4, 6:4; M. Pavic – Michon 6:4, 6:4; Goffin – Marrai 3:6, 6:0, 7:6 (5); Krawietz – Mertl 6:4, 4:6, 6:2; Dimitrov – Hajek 6:3, 7:5; M. Fischer – Yani 6:4, 2:6, 6:3; Zemlja – Mecir 7:6 (5), 6:4; Kamke – S. Robert 6:4, 6:2; Lojda – Golubev 6:2, 6:2; Klizan – Schoorel 7:6 (1), 6:3; Brands – Meffert 6:7 (6), 6:4.

Ateny – CH

Pierwsza runda: Matosevic – F. Martin 6:3, 5:7, 6:4; Grigelis – Middelkoop 7:6 (0), 6:1; Lammer – Goodall 7:6 (1), 6:4; K. Beck – Kalovelonis 6:3, 7:6 (6); Kudryavtsev – R. Ghedin 6:4, 5:7, 7:6 (2); N. Moser – Kirillov 6:4, 6:3; Zopp – Angelinos 7:5, 7:6 (1); Borvanov – Oswald 6:4, 4:6, 6:4; Molchanov – Bozoljac 7:5, 6:3; Bemelmans – Economidis 7:6 (3), 6:3; Begemann – Kravchuk 6:4, 7:5; Bury – Marchenko 7:5, 6:4.

Rio-Quente – CH

Pierwsza runda: Romboli – Benedetti 6:0, 6:0; Laranja – Miele 7:6 (7), 6:4; G. Rivera – Molteni 7:5, 6:3; Andreozzi – J. Silva 6:4, 6:4; Olivo – N. Pastor 6:3, 4:6, 7:6 (2); Capdeville – Kirche 3:6, 7:6 (7), 6:3; Guimaraes – Duran 6:4, 5:7, 6:3; Collarini – Hocevar 6:3, 7:6 (7).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności