Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują we Francji, Niemczech, Anglii, Słowacji, Austrii i Włoszech.

Halle – ATP

Druga runda: Raonic – Ze Zhang 6:1, 6:1; Jużny – Dogopolov 6:4, 3:6, 6:3; Berdych – Troicki 6:3, 6:2; Stepanek – Stebe 6:4, 6:4.

Londyn – ATP

Pierwsza runda: T. Ito – Lorenzi 7:6 (6), 4:6, 6:2.

Druga runda: Bolelli – Simon 4:6, 6:3, 7:6 (2); Cilic – Ebden 6:2, 6:1; Lu – Karlovic 6:7 (3), 7:6 (6), 7:6 (7); Roger-Vasselin – Roddick 6:4, 4:6, 7:5; F. Lopez – Darcis 6:3, 3:6, 7:5; K. Anderson – S. Stakhovsky 7:6 (5), 2:6, 3:4 i krecz Ukraińca; Mahut – A. Murray 6:3, 6:7 (4), 7:6 (1); Rosol – Baghdatis 6:3, 4:6, 6:4; Dimitrov – Muller 7:6 (1), 6:4; Querrey – Istomin 7:6 (4), 6:3; Tsonga – J. Baker 6:3, 6:2; Nalbandian – Bemelmans 6:4, 6:2; Malisse – Bogomolov 6:3, 4:6, 6:0; J. Benneteau – T.Ito 5:7, 6:4, 7:5; Tipsarevic – Sweeting 6:1, 7:6 (2); Dodig – Soeda 6:3, 7:6 (3).

Bad Gastein – WTA

Pierwsza runda: Scholl – Ondraskova 6:3, 6:0; J. Larsson – Cepelova 6:4, 7:6 (1); Meusburger – Martic 6:1, 4:6, 7:6 (5); Pervak – Arruabarrena-Vecino 3:6, 6:3, 7:6 (3); Begu – Woerle 7:5, 1:6, 6:3; Craybas – Bratchikova 7:5, 6:3; Mayr-Achleitner – Rottmann 6:2, 6:3; Evtimova – Haas 5:7, 6:1, 6:3.

Birmingham – WTA

Pierwsza runda: Baltacha – Chang 4:6, 6:4, 7:5; Babos – Riske 6:4, 4:6, 7:6 (2); Hsieh – Dushevina 4:6, 7:6 (5), 6:4; Al. Panova – Dubois 6:7 (2), 1:6, 7:5.

Druga runda: Jankovic – South 6:1, 7:6 (3); Makarova – Karatantcheva 7:6 (5), 6:3; Vesnina – McHale 6:1, 1:6, 7:5; Hlavackova – Barthel 7:6 (5), 6:2; Dellacqua – T. Moore 4:6, 6:4, 6:1; Jie Zheng – Keothavong 6:3, 6:4; Erakovic – Robson 6:4, 3:6, 6:4; Foretz Gacon – An. Rodionova 7:5, 6:2; Doi – Schiavone 7:5, 6:4; Watson – Baltacha 7:6 (5), 6:3; Oudin – Larcher De Brito 6:3, 6:4; Falconi – Babos 6:0, 6:4; U. Radwańska – Lisicki 6:3, 6:4; Hsieh – Al. Panova 6:4, 6:2; Vinci – Razzano 6:3 i krecz Francuzki; Czink – Hantuchova 7:5, 7:6 (5).

Nottingham 2 – CH

Druga runda: J. Levine – Kendrick 6:3, 6:4; Sela – Bloomfield 6:2, 6:4; Van der Merwe – An. Kuznetsov 6:3, 2:6, 6:4; K. Beck – Goodall 6:3, 6:3; Janowicz – De Voest 6:3, 6:2; Duckworth – Bossel 6:2, 1:6, 7:6 (4); Russell – Sugita 6:4, 3:6 i deszcz; Zemlja – Corrie 4:6, 5:2 i deszcz.

Monza – CH

Pierwsza runda: Starace – Schoorel 7:6 (8), 6:4; Gimeno-Traver – Eremin 4:6, 7:5, 6:3.

Druga runda: Mat. Viola – R. Dutra Silva 7:5, 2:6, 7:6 (7); Max. Gonzalez – Alund 7:6 (6), 6:1; Volandri – Serra 6:3, 6:3; Montanes – Al. Gonzalez 7:5, 6:3.

Koszyce – CH

Pierwsza runda: Hrbaty – Velotti 6:4, 6:3; Lojda – Estrella 7:6 (5), 6:2; Hajek – Copil 7:6 (1), 6:2; Mecir – Capkovic 7:5, 6:3; J. Sousa – Navarro 4:6, 6:2, 6:3; Al. Bedene – Cervenak 6:2, 7:6 (5); I. Minar – G. Elias 6:2, 7:5.

Druga runda: Dzumhur – Vesely 4:6, 7:6 (5), 6:0; Greul – Yang 4:6, 7:6 (9), 7:6 (3); Mecir – J. Sousa 6:4, 6:4; Giannessi – Langer 6:1, 6:3; Brugues – Lojda 7:5, 6:2; Crivoi – Hrbaty 6:4, 6:3; Hajek – An. Martin 6:3, 6:1; Al. Bedene – I. Minar 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności