Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Anglii, Niemczech i Włoszech.

Wimbledon – WTA

Pierwsza runda: Jie Zheng – Dubois 4:6, 6:4, 6:3; Wozniak – Dushevina 6:2, 7:5; Schiavone – Robson 2:6, 6:4, 6:4; Bertens – Safarova 6:3, 6:0; Shvedova – Scheepers 7:6 (5), 7:6 (5); Kvitova – Amanmuradova 6:4, 6:4; Zvonareva – Barthel 2:6, 7:6 (3), 6:4; Baltacha – Knapp 4:6, 6:4, 6:0; Oprandi – Begu 7:6 (3), 6:4; Bartoli – Dellacqua 6:2, 6:4; Kr. Pliskova – Hercog 6:2, 6:2; Czink – J. Larsson 6:0, 6:2; McHale – Konta 6:7 (4), 6:2, 10:8; Pavlyuchenkova – Arvidsson 6:1, 6:2; S. Williams – Zahlavova Strycova 6:2, 6:4; Lepchenko – Mayr-Achleitner 6:2, 6:3; Lucic – Al. Panova 4:6, 6:3, 6:4; Voskoboeva – Arn 6:4, 6:2; Medina Garrigues – Halep 3:6, 6:1, 6:2; Keothavong – Pous Tio 6:3, 6:3; Erakovic – U. Radwańska 6:4, 6:4; Vinci – Barty 6:2, 6:4; Cepelova – Mladenovic 6:3, 3:6, 6:1; Wickmayer – S. Kuznetsova 6:2, 6:3; Azarenka – Falconi 6:1, 6:4; Cibulkova – Zakopalova; Ivanovic – Martinez Sanchez; Cornet – Bratchikova 6:0, 5:5 i deszcz; K. Bondarenko – Date-Krumm; A. Beck – Govortsova; Wożniacka – Paszek 2:2 i deszcz; Minella – Yakimova 3:3 i deszcz; Goerges – Peer 6:2, 2:1 i deszcz; Errani – Vandeweghe 6:1, 5:3 i deszcz.

Wimbledon – ATP

Pierwsza runda: B. Baker – Machado 7:6 (2), 6:0; Dolgopolov – Bogomolov 6:3, 6:4, 7:5; Paire – Ebden 6:1, 6:3, 6:7 (1), 6:3; J. Levine – K. Beck 6:4, 6:7 (6), 6:3, 6:2; J. Nieminen – F. Lopez 7:6 (4), 3:6, 7:6 (5), 6:4; Nishikori – Kukushkin 7:5, 6:3, 6:4; Fish – Ramirez Hidalgo 7:6 (3), 7:5, 7:6 (1); Garcia-Lopez – Roger-Vasselin 76:7 (2), 6:3, 7:6 (4), 5:7, 10:8; Goffin – Tomic 3:6, 6:3, 6:4, 6:4; Jaziri – Zopp 4:6, 4:6, 6:3, 6:4, 9:7; Almagro – O. Rochus 6:7 (4), 3:6, 7:6 (4), 6:2, 6:4; Dimitrov – K. Anderson 7:5, 7:6 (3), 6:7 (4), 6:3; Serra – And. Kuznetsov 3:6, 7:6 (3), 6:4, 4:6, 6:4; Tsonga – Hewitt 6:3, 6:4, 6:4; Mahut – Lorenzi 6:3, 5:7, 6:7 (3), 7:5, 6:2; Baghdatis – Montanes 6:2, 6:4, 6:4; Soeda – Kunitsyn 6:3, 6:2, 6:1; J. Ward – Andujar 4:6, 6:0, 3:6, 6:3, 6:3; Kohlschreiber – Haas 3:6, 7:6 (8), 6:7 (5), 7:6 (1), 6:2; Nadal – Bellucci 7:6 (0), 6:2, 6:3; Del Potro – Haase 6:4, 3:6, 7:6 (3), 7:5; Lacko – Ungur 7:6 (4), 6:1, 6:3; Rosol – Dodig 6:4, 3:6, 7:6 (0), 7:5; Cilic – Stebe 6:4, 3:6, 6:3, 6:2; A. Murray – N. Davydenko 6:1, 6:1, 6:4; Querrey – V. Pospisil 7:5, 6:7 (5), 6:3, 6:4; K. De Schepper – Bachinger 6:4, 6:2, 6:2; Wawrinka – J. Melzer 6:3, 6:7 (2), 6:2, 4:6, 4:5 i deszcz; Phau – Odesnik 6:3, 3:6, 7:6 (3), 6:3 i deszcz; Kubot – T. Ito 7:6 (6), 6:3, 5:3 i deszcz; Karlovic – Sela 6:4, 6:4 i deszcz; Ferrer – Brown 7:6 (5), 6:4, 1:1 i deszcz; Raonic – Giraldo 6:4, 6:4, 5:4 i deszcz; Roddick – J. Baker 7:6 (1), 4:2 i deszcz.

Marburg – CH

Pierwsza runda: Haider-Maurer – Vagnozzi 6:7 (7), 6:4, 6:2; Lammer – Christ 7:6 (4), 6:3; Crivoi – Lojda 1:6, 6:4, 7:5; Hajek – Ignatik 7:5, 3:6, 6:0; Cervenak – Heliovaara 6:3, 6:1; H. Zeballos – Puetz 6:3, 4:6, 6:0; Copil – G. Elias 3:6, 6:3, 6:1; Gimeno-Traver – Langer 6:2, 6:4; Navarro – Moriya 6:4, 6:3; Gabashvili – Eriksson 6:2, 7:5; Zverev – Gremelmayr 6:2, 7:5; J. Silva – Kern 6:2, 6:3; J. Marti – J. Lenz 5:7, 6:2 i krecz Niemca.

Mediolan – CH

Pierwsza runda: Mertl – Delbonis 6:3, 6:4; Michalicka – Clezar 6:4, 6:2; Veic – Kravchuk 6:3, 2:6, 6:4; Bagnis – Devilder 2:6, 7:5, 6:3; Gicquel – Gojowczyk 5:7, 6:1, 7:6 (6); Dzumhur – Schukin 6:3, 2:0 i krecz Kazacha; Alund – Balleret 4:6, 6:3, 6:1; S. Robert – Gil 6:1, 6:1; Ciric – Golubev 4:6, 7:6 (2), 6:4; J. Sousa – Arnaboldi 6:3, 6:4. Mecz przełożony na środę: Giannessi – Trusendi 2:6, 7:6 (10), …

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności