Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Anglii, Niemczech i Włoszech.

Wimbledon – WTA

Pierwsza runda: Zakopalova – Cibulkova 6:4, 6:1; Ivanovic – Martinez Sanchez 6:3, 3:6, 6:3; K. Bondarenko – Date-Krumm 5:7, 6:3, 6:3; Govortsova – A. Beck 6:3, 3:6, 6:3; Cornet – Bratchikova 6:0, 7:6 (1); Paszek – Wożniacka 5:7, 7:6 (4), 6:4; Yakimova – Minella 6:4, 3:6, 6:3; Goerges – Peer 6:2, 6:2; Errani – Vandeweghe 6:1, 6:3.

Druga runda: Lisicki – Jovanovski 3:6, 6:2, 8:6; Watson – Hampton 6:1, 6:4; Rus – Stosur 6:2, 0:6, 6:4; Stephens – Cetkovska 7:6 (6), 4:6, 6:3; Peng – Morita 7:6 (4), 6:3; A. Radwańska – Vesnina 6:2, 6:1; Zvonareva – Soler-Espinosa 6:1, 3:6, 6:1; Hsieh – Foretz Gacon 6:4, 6:1; Clijsters – Hlavackova 6:3, 6:3; Kirilenko – Dominguez Lino 6:1, 6:2; Cirstea – Na Li 6:3, 6:4; Giorgi – Tatishvili 6:3, 6:1. Mecze przełożone na czwartek: Petrova – Babos 6:4, 5:5, …; Sharapova – Pironkova 7:6 (3), 3:1, …; McHale – M. Johansson; Kerber – Makarova

Wimbledon – ATP

Pierwsza runda: J. Melzer – Wawrinka 3:6, 7:6 (2), 2:6, 6:4, 8:6; Phau – Odesnik 6:3, 3:6, 7:6 (3), 6:3, 6:4; Kubot – T. Ito 7:6 (6), 6:3, 6:3; Karlovic – Sela 6:4, 6:4, 1:1, 6:4 6:5 7:6 (5); Ferrer – Brown 7:6 (5), 6:4, 6:4; Raonic – Giraldo 6:4, 6:4, 6:4; Roddick – J. Baker 7:6 (1), 6:4, 7:5.

Druga runda: Monaco – Chardy 6:2, 3:6, 6:3, 7:6 (3); ; Federer – Fognini 6:1, 6:3, 6:2; Janowicz – Gulbis 2:6, 4:6, 3:6, 7:6 (2), 9:7; Istomin – Andreev 6:3, 7:6 (3), 6:2 ; Fl. Mayer – Petzschner 3:6, 3:6, 6:4, 6:2, 6:4; Tipsarevic – Sweeting 5:7, 7:5, 6:4, 6:2; Troicki – Klizan 6:4, 4:6, 5:7, 7:6 (3), 6:4; J. Benneteau – Russell 7:6 (4), 2:6, 6:4, 7:5; Almagro – Rufin 6:2, 5:7, 6:2, 6:4; Gasquet – Bemelmans 6:3, 6:4, 6:4; Jużny – Cervantes 6:1, 6:3, 6:4; N. Djokovic – R. Harrison 6:4, 6:4, 6:4. Mecze przełożone na czwartek: Stepanek – B. Becker 6:2, 5:6, …; Verdasco – Zemlja; Mahut – Falla 4:6, 3:6, 4:6, 3:3, …; Simon – Malisse.

Marburg – CH

Druga runda: Haider-Maurer – Albot 6:2, 6:1; Greul – Lammer 6:0 i krecz Szwajcara; Hajek – Crivoi 7:6 (4), 7:6 (3); Gabashvili – Krawietz 6:4, 6:4.

Mediolan – CH

Pierwsza runda: Trusendi – Giannessi 6:2, 6:7 (10), 6:0.

Druga runda: Gicquel – Ciric; J. Sousa – Bagnis; Nas – Veic 7:5, 6:2; Mertens – M. Fischer 6:2, 6:1; Hanescu – Michalicka 6:2, 6:3; Robredo – S. Robert 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności