Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Tsurenko 6:2, 6:0; Kerber - Fręch 2:6, 6:3, 7:5; Tomljanovic - Kontaveit 7:6 (5), 7:5; Raducanu - Noskova 6:7 (4), 7:5, 6:1; Jacquemot - Watson 6:3, 6:3; Riske - Yastremska 6:3, 6:3; Kovinic - Samsonova 2:6, 6:2, 6:1; Azarenka - A. Bogdan 6:7 (7), 7:6 (1), 6:2; Parry - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Andreescu - Bonaventure 3:6, 7:5, 6:0; Anisimova - Osaka 7:5, 6:4; Trevisan - Dart 6:0, 6:2; Petkovic - Dodin 6:4, 6:2; Kvitova - Bondar 7:6 (0), 6:1; D. Saville - Grammatikopoulou 6:1, 6:2; Q. Zheng - Zanevska 6:3, 6:1; Nakashima - Majchrzak 6:4, 2:6, 4:6, 7:6 (3), 6:2; Jeanjean - Parrizas Diaz 6:4, 6:3; Krajinovic - Opelka 7:6 (5), 6:2, 6:3; Baez - Lajovic 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Fritz - Rodriguez Taverna 7:6 (2), 3:6, 6:3, 4:6, 6:4; Nadal - Thompson 6:2, 6:2, 6:2; Moutet - Wawrinka 2:6, 6:3, 7:6 (2), 6:3; Norrie - Guinard 7:5, 6:2, 6:0; Evans - F. Cerundolo 7:6 (3), 6:4, 6:4; Gojo - Giannessi 6:4, 6:7 (3), 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; Basilashvili - Cressy 3:6, 2:6, 7:6 (8), 6:4, 6:4; McDonald - Agamenone 1:6, 6:2, 6:3, 7:6 (3); Cilic - Balazs 6:0, 6:1, 6:2; Cachin - Gombos 6:1, 3:6, 6:2, 6:3; M. Ymer - Duckworth 6:2, 6:4, 6:2; Kecmanovic - Etcheverry 6:3, 7:5, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Szwecji, Chorwacji, Kolumbii, Niemczech, Rumunii, Włoszech, Holandii i USA.

Stuttgart – ATP

Druga runda: Garcia-Lopez – Andujar 6:1, 4:6, 6:1; Phau – Rosol 7:6 (3), 7:6 (2); Brown – Paire 7:6 (4), 4:6, 6:1; Tipsarevic – Darcis 6:4, 6:2.

Bastad – ATP

Pierwsza runda: Dimitrov – R. Dutra Silva 6:1, 6:4.

Druga runda: Zopp – Volandri 3:6, 6:1, 6:4; Hajek – J. Nieminen 6:1, 7:6 (2); Robredo – J. Souza 6:3, 6:1; Ferrer – Bolelli 6:4, 6:3.

Umag – ATP

Druga runda: Bachinger – Klizan 6:0, 2:6, 6:4; Cilic – Brands 6:3, 6:2; M. Granollers – Starace 6:4, 3:6, 6:3; Odesnik – Kavcic 3:6, 7:5, 7:6 (3).

Newport – ATP

Druga runda: Sela – Querrey 5:7, 7:6 (6), 6:2; R. Ram – Russell 7:6 (6), 6:3; Nishikori – O. Rochus 6:7 (6), 6:4, 6:2; Isner – Mahut 6:2, 7:6 (2); Van der Merwe – Sock 6:4, 6:4; Hewitt – Smyczek 6:4, 2:6, 6:1.

Palermo – WTA

Pierwsza runda: Zahlavova Strycova – Soler-Espinosa 7:5, 7:6 (3).

Druga runda: Begu – Dominguez Lino 3:6, 6:1, 6:4; Cabeza Candela – Camerin 7:6 (3), 7:5; Cadantu – Cornet 6:3, 5:7, 6:2; Errani – Mayr-Achleitner 6:3, 6:2.

Stanford – WTA

Druga runda: Scheepers – Larcher de Brito 6:3, 6:4; Wickmayer – Watson 5:7, 6:1, 6:4; S. Williams – Gibbs 6:2, 6:1; Vandeweghe – Jankovic 6:4, 6:2.

Timisoara – CH

Druga runda: Hanescu – P. Galdon 6:7 (2), 7:6 (3), 6:2; Bagnis – G. Melzer 3:6, 6:2, 7:6 (5); Rufin – Linzer 6:3, 6:4; Crivoi – J. Marti 0:6, 6:3, 6:2.

San Benedetto – CH

Pierwsza runda: Arnaboldi – Polansky 6:4, 6:1.

Druga runda: Lammer – Cecchinato 6:4, 3:6, 6:2; An. Martin – Di Mauro 6:2, 6:3; Haider-Maurer – Gombos 3:6, 6:3, 6:2; Naso – F. Martin 7:6 (4), 4:6, 6:3.

Scheveningen – CH

Pierwsza runda: Schoorel – Oswald 6:2, 7:6 (4).

Druga runda: Torebko – S. Robert 6:4, 4:6, 6:2; Schukin – T. Nieminen 6:7 (5), 6:1, 6:3; Junqueira – Alund 6:3, 6:3; Cervantes – Coppejans 6:1, 6:4.

Bogota – CH

Druga runda: Campozano – Salamanca 7:6 (4), 6:3; Aguilar – Romboli 6:4, 6:3; Giraldo – Kirche 7:6 (5), 7:6 (6); Vanni – Al. Gonzalez 7:5, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności