Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Szwecji, Chorwacji, Kolumbii, Niemczech, Rumunii, Włoszech, Holandii i USA.

Stuttgart – ATP

Druga runda: Monaco – Kamke 6:2, 6:3; Bellucci – B. Tomic 7:6 (6), 6:3; Cervenak – Haas 6:4, 6:4; Stebe – Chardy 4:6, 7:6 (8), 6:3.

Bastad – ATP

Druga runda: Ramos – Korolev 6:3, 6:3; Dimitrov – Gil 6:3, 6:4; Almagro – I. Minar 1:6, 7:6 (8), 6:4; Gimeno-Traver – Giannessi 6:4, 6:3.

Umag – ATP

Druga runda: Berlocq – Trungelliti 7:6 (4), 4:6, 6:1; Verdasco – Gulbis 6:2, 3:6, 6:1; An. Kuznetsov – M. Pavic 7:6 (0), 6:1; Dolgopolov – Fognini 6:2, 6:4.

Newport – ATP

Druga runda: R. Harrison – J. Levine 6:3, 6:4; B. Becker – Raonic 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Hewitt – Sela 6:4, 6:3; R. Ram – Nishikori 7:6 (6), 6:3.

Palermo – WTA

Druga runda: Goerges – Marosi walkower; Zahlavova Strycova – Cohen 3:6, 6:3, 7:5; Suarez Navarro – Tatishvili 6:1, 3:2 i krecz Gruzinki; Robson – Vinci 6:3, 7:5.

Stanford – WTA

Druga runda: Cirstea – Saisai Zheng 6:3, 6:3; U. Radwańska – Erakovic 6:3, 3:6, 6:4; Bartoli – Burdette 7:5, 6:0; Cibulkova – E. Sema 6:1, 6:3.

Timisoara – CH

Druga runda: Copil – Konecny 6:3, 6:2; Burquier – Clezar 6:3, 3:6, 6:3; Samper-Montana – Marcan 3:6, 6:2, 7:6 (6); Mektic – Ghem 7:6 (7), 5:7, 6:3.

San Benedetto – CH

Druga runda: Gutierrez-Ferrol – Ignatik 4:6, 6:1, 7:6 (9); Brugues – Podlipnik 1:6, 7:6 (9), 6:1; Inzerillo – Arnaboldi 5:7, 6:3, 6:2; Sergeyev – Greul 6:4, 5:7, 6:4.

Scheveningen – CH

Druga runda: Mertens – Mertl 6:3, 6:7 (5), 6:1; De Bakker – K. De Schepper 6:2, 6:4; Janowicz – Westerhof 6:4, 6:3; Middelkoop – Schoorel 6:4, 7:6 (5).

Bogota – CH

Druga runda: Demoliner – Andreozzi 2:6, 6:3, 6:2; Estrella – Grassi 6:4, 6:1; Arguello – Pella 6:2, 7:6 (4); Falla – R. Ghedin 6:1, 4:4 i deszcz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności