Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Tsurenko 6:2, 6:0; Riske - Yastremska 6:3, 6:3; Kovinic - Samsonova 2:6, 6:2, 6:1; Azarenka - A. Bogdan 6:7 (7), 7:6 (1), 6:2; Parry - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Andreescu - Bonaventure 3:6, 7:5, 6:0; Anisimova - Osaka 7:5, 6:4; Trevisan - Dart 6:0, 6:2; Petkovic - Dodin 6:4, 6:2; Kvitova - Bondar 7:6 (0), 6:1; D. Saville - Grammatikopoulou 6:1, 6:2; Q. Zheng - Zanevska 6:3, 6:1; Krajinovic - Opelka 7:6 (5), 6:2, 6:3; Baez - Lajovic 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Fritz - Rodriguez Taverna 7:6 (2), 3:6, 6:3, 4:6, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Włoszech, Kanadzie, Chinach, Rosji, Belgii i USA.

Hamburg – ATP

Pierwsza runda: Chardy – Montanes 6:4, 6:2; Fl. Mayer – H. Zeballos 7:6 (7), 7:5; Ramos – Andujar 6:1, 6:4; Monaco – Stebe 6:4, 3:6, 7:5; Rosol – Troicki 5:7, 6:3, 6:4; Reister – Verdasco 6:2, 6:3; Cilic – Cipolla 6:3, 6:4; Haas – Klizan 6:2, 6:1; Fognini – Ilhan 7:5, 6:2; Kohlschreiber – Phau 4:6, 6:2, 6:3; Almagro – Kamke 6:4, 6:1.

Gstaad – ATP

Pierwsza runda: Hajek – Roger-Vasselin 4:1 i krecz Francuza; Kubot – Dodig 3:6, 6:3, 6:4; F. Lopez – Ungur 2:6, 6:4, 7:6 (7); Brown – S. Stakhovsky 3:6, 6:4, 7:6 (8); Bellucci – Kavcic 6:1, 6:1; Gulbis – Volandri 7:6 (2), 4:6, 6:3; Dimitrov – J. Benneteau 3:6, 6:4, 6:1.

Atlanta – ATP

Pierwsza runda: Soeda – Malisse 4:6, 7:5, 6:4; Russell – Al. Kuznetsov 2:6, 6:4, 7:6 (4); Ebden – Bubka 5:7, 6:1, 6:1; Blake – R. Harrison 1:6, 6:3, 7:5; Berankis – Tursunov 6:3, 6:2; Bemelmans – R. Ram 6:1, 6:3.

Bastad – WTA

Pierwsza runda: Medina Garrigues – Robson 6:4, 7:6 (4); Duque-Marino – Roma 7:5, 6:1; Soler-Espinosa – Tatishvili 4:6, 6:3, 6:0; Zakopalova – A. Beck 2:6, 6:3, 6:4; Rus – Petersson 6:1, 6:2; K. Bondarenko – Witthoeft 6:2, 7:6 (5); Pavlyuchenkova – Mayr-Achleitner 6:2, 6:2; Pironkova – Hradecka 6:2, 7:5; Goerges – Zahlavova Strycova 6:2, 6:2; Hercog – Al. Panova 7:5, 7:5; Peer – Dominguez Lino 6:4, 2:0 i krecz Hiszpanki; Arvidsson – Vinci 6:4, 7:5.

Carlsbad – WTA

Pierwsza runda: Erakovic – Keothavong 6:4, 6:0; Czink – Karatantcheva 6:2, 4:6, 7:5; V. King – Chang 6:1, 6:4; Watson – Daniilidou 6:3, 6:3; McHale – Gajdosova 7:6 (5), 7:5; Wickmayer 7:6 (6) i krecz Belgijki; Scheepers – Vandeweghe 6:2, 7:6 (4); Oudin – Stephens 1:6, 7:6 (6), 6:0.

An-Ning – CH

Pierwsza runda: Kondo – X. Gao; Ouanna – Wachiramanowong; Yang – Ouyang; Rochette – Jun – mecze przełożone przez deszcz.

Penza – CH

Pierwsza runda: Marchenko – Nedovesov 6:2, 1:6, 7:6 (4); Baluda – Vasiliev 6:3, 6:1; Vovk – Zaitsev 2:6, 6:2, 7:5; Nedelko – Karlovskiy 6:3, 6:2; Kravchuk – Desein 2:6, 7:6 (11), 6:4; Biryukov – Kudryavtsev 2:0 i krecz Alexandra; Recouderc – Tumakov 6:4, 4:6, 6:3.

Bercuit – CH

Pierwsza runda: P. Galdon – Bagnis 7:5, 6:3; Trungelliti – M. Zverev 6:3, 6:4; Devilder – Grabulovski 6:1, 6:4; Schoorel – Lajovic 6:3, 6:4; S. Robert – Huta Galung 4:6, 6:1, 6:2; Hanescu – Arnaboldi 6:0, 6:3; Smethurst – Eriksson 6:7 (4), 6:4, 6:1; Albot – Maiga 6:3, 6:2; Diez – Linzer 6:2, 7:6 (2); Cervenak – Darcis 6:7 (6), 6:4, 7:6 (4); Ghem – Van der Meer 4:6, 6:3, 6:4; Mertens – Max. Gonzalez 6:2, 6:1; De Greef – Folie 7:6 (14), 6:4; Middelkoop – O. Rochus 6:3, 6:4; De Bakker – Reuter 6:3 i ciemność.

Recanati – CH

Pierwsza runda: J. Pospisil – Giorgini 6:4, 7:6 (4); Letcher – Zivkovic 7:5, 7:6 (4); Menendez – Miccini 6:3, 6:3; Polansky – B. Klein 4:6, 6:3, 6:3; Korolev – Marcan 4:6, 6:2, 6:0; Mektic – Vanni 6:2, 6:4; Draganja – Naso 7:6 (6), 7:6 (6); Bolelli – J. Minar 7:6 (7), 7:5; Serra – Grassi 6:2, 6:3; Jaziri – D. Cox 6:2, 6:3.

Granby – CH

Pierwsza runda: Uchiyama – Reix 7:6 (7), 2:6, 6:3; Bester – Matsui 4:6, 7:6 (2), 6:4; Brezac – Chvojka 6:4, 7:5; El Mihdawy – Bloomfield 6:2, 6:2; Strode – Niki 6:3, 7:6 (3); Duckworth – Carleton 6:3, 4:6, 6:4; Dancevic – R. Ghedin 6:2, 6:2.

Binghamton – CH

Pierwsza runda: Frank – Fratangelo 6:3, 7:6 (4); Mannarino – Dadamo 7:6 (4), 3:6, 6:2; Ouellette – Grigelis 5:7, 6:0, 6:4; Wolmarans – Krueger 6:3, 6:2; Bossel – Guccione 7:6 (5), 7:5; McLune – Chiudinelli 7:5, 3:6, 7:6 (5); Bogdanovic – Van der Merwe 7:6 (3), 6:1; Carter – A. Pavic 2:6, 6:2, 6:3; King-Turner – Gallardo-Valles 6:7 (4), 6:4, 7:6 (1); R. Williams – Sela 6:2, 5:7, 7:6 (8); Ginepri – Venus 6:2, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności