Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Szwecji, Chorwacji, Kolumbii, Niemczech, Rumunii, Włoszech, Holandii i USA.

Stuttgart – ATP

Ćwierćfinały: Monaco – Cervenak 6:1, 7:5; Garcia-Lopez – Brown 6:0, 6:3; Tipsarevic – Phau 6:7 (6), 7:6 (2), 6:4; Bellucci – Stebe 6:4, 6:1.

Bastad – ATP

Ćwierćfinały: Dimitrov – Ramos 7:6 (1), 6:3; Ferrer – Robredo 6:3, 4:6, 6:0; Hajek – Zopp 6:3, 4:6, 6:3; Almagro – Gimeno-Traver 7:6 (5), 4:6, 6:3.

Umag – ATP

Ćwierćfinały: Cilic – Odesnik 6:4, 6:0; Verdasco – An. Kuznetsov 6:2, 6:2; M. Granollers – Bachinger 1:6, 6:3, 7:5; Dolgopolov – Berlocq 6:4, 6:4.

Newport – ATP

Ćwierćfinały: Isner – Van der Merwe 6:4, 7:6 (2); R. Harrison – B. Becker 6:4, 3:0 i krecz Niemca.

Palermo – WTA

Ćwierćfinały: Zahlavova Strycova – Goerges 7:6 (4), 6:7 (4), 6:1; Begu – Cabeza Candela 5:7, 6:4, 6:4; Robson – Suarez Navarro 6:4, 2:6, 6:3; Errani – Cadantu 6:2, 6:2.

Stanford – WTA

Ćwierćfinały: Vandeweghe – U. Radwańska 6:4, 6:4; Wickmayer -Bartoli 6:3, 6:2; Cirstea – Cibulkova 6:7 (5), 6:2, 6:0; S. Williams – Scheepers 6:4, 6:0.

Timisoara – CH

Ćwierćfinały: Copil – Burquier 6:3, 6:3; Rufin – Bagnis 6:3, 6:4; Mektic – Samper-Montana 7:5, 6:4; Hanescu – Crivoi 6:2, 6:4.

San Benedetto – CH

Ćwierćfinały: Naso – An. Martin 6:4, 7:6 (5); Gutierrez-Ferrol – Brugues 4:6, 6:1, 6:4; Haider-Maurer – Lammer 6:3, 6:3; Sergeyev – Inzerillo 6:1, 6:4.

Scheveningen – CH

Ćwierćfinały: Torebko – Cervantes 6:3, 4:6, 7:6 (7); Junqueira – Schukin 7:6 (2), 2:1 i krecz Kazacha; Middelkoop – De Bakker 6:4, 6:4; Janowicz – Mertens 6:2, 7:6 (4).

Bogota – CH

Druga runda: Falla – R. Ghedin 6:1, 4:6, 7:5.

Ćwierćfinały: Estrella – Demoliner 6:4, 6:7 (6), 6:1; Giraldo – Vanni 6:3, 6:1; Campozano – Aguilar 6:2, 3:3 i deszcz; Arguello – Falla 3:6, 2:2 i deszcz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności