Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; GENEWA ATP 250: Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Włoszech, Kanadzie, Chinach, Rosji, Belgii i USA.

Hamburg – ATP

Ćwierćfinały: Monaco – Chardy 6:3, 7:5; Haas – Fl. Mayer 6:1, 6:4; Almagro – Kohlschreiber 7:5, 7:5; Cilic – Ramos 6:4, 7:6 (5).

Gstaad – ATP

Ćwierćfinały: Dimitrov – Kubot 6:3, 6:2; Bellucci – F. Lopez 6:3, 6:3; Mathieu – Gulbis 4:6, 6:1, 6:4; Tipsarevic – Hernych 6:2, 6:1.

Atlanta – ATP

Ćwierćfinały: Muller – Ebden 6:4, 6:4; Soeda – Nishikori 6:2, 6:1; Roddick – Russell 6:3, 6:4; Isner – Sock 7:6 (7), 6:4.

Bastad – WTA

Druga runda: J. Larsson – Medina Garrigues 6:4, 6:4; Arvidsson – Rus 6:4, 7:5; Zakopalova – Duque-Marino 6:0, 6:1; M. Johansson – Peer 6:2, 3:6, 6:2.

Ćwierćfinały: Hercog – Pironkova 3:6, 7:5, 6:4; J. Larsson – Zakopalova 2:0 i krecz Czeszki; M. Johansson – Pavlyuchenkova 6:4, 6:0; Barthel – Arvidsson 6:3, 6:4.

Carlsbad – WTA

Ćwierćfinały: Cibulkova – U. Radwańska 6:4, 6:4; Chan – Jankovic 6:7 (4), 7:6 (8), 7:5; Petrova – Lepchenko 6:4, 2:6, 7:6 (5); Bartoli – McHale 7:5, 4:6, 6:4.

An-Ning – CH

Ćwierćfinały: Al. Bedene – Ouanna 6:4, 7:5; Yang – Ze Zhang 6:3, 3:6, 6:3; Zemlja – Moriya 6:2, 6:1; Rochette – Yu Chang 7:6 (6), 6:3.

Penza – CH

Półfinały: Kirillov – Donskoy; Kravchuk – Marchenko – deszcz w Rosji.

Bercuit – CH

Ćwierćfinały: S. Robert – Schoorel 6:1, 6:2; De Bakker – Ghem 6:4, 6:4; Hanescu – Devilder 6:4, 6:2; Mertens – Diez 6:1, 6:2.

Recanati – CH

Ćwierćfinały: F. Martin – Olivetti 6:4, 7:6 (1); K. De Schepper – Serra 4:6, 6:3, 6:4; Bolelli – Propoggia 6:4, 6:4; Korolev – Menendez 7:6 (4), 4:6, 6:3.

Granby – CH

Ćwierćfinały: Sijsling – Authom 7:6 (7), 4:6, 6:1; Udomchoke – Duckworth 7:6 (7), 6:1; V. Pospisil – Fabbiano 6:2, 1:6, 6:4; Bester – El Mihdawy 7:5, 6:3.

Binghamton – CH

Ćwierćfinały: King-Turner – R. Williams 6:4, 7:6 (3); Yani – J. Baker 6:0, 6:4; Wolmarans – Ouellette 6:1, 6:4; Bossel – McClune 7:6 (4), 7:6 (5).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności