Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Kanadzie, USA, Uzbekistanie, Rumunii, San Marino i Hiszpanii.

Toronto – ATP

Pierwsza runda: Chardy – D. Young 3:6, 7:6 (4), 6:0; Troicki – Bogomolov 6:4, 7:6 (5); Tomic – Berrer 6:3, 3:6, 6:3; Andujar – Lacko 6:2, 4:6, 6:2; Ebden – Polansky 0:6, 6:4, 6:3; Cipolla – Zopp 6:1, 6:2; V. Pospisil – Seppi 4:6, 6:4, 7:6 (6); Baghdatis – Berlocq 6:4, 6:3.

Samarkand – CH

Pierwsza runda: Nedovyesov – Baluda 6:0, 6:1; Schukin – Michon 6:3, 6:4; Gombos – Uchiyama 6:1, 6:3; Roelofse – Shipilov 6:3, 7:5; G. Melzer – Kunitsyn 6:1, 6:2; Dustov – Bellotti 7:6 (4), 6:3.

Sibiu – CH

Pierwsza runda: Albot – Luncanu 3:6, 6:2, 6:4; Pashanski – Arnaboldi 6:3, 6:0; Guez – Gheorghe 6:1, 6:3; Zivkovic – A. Balazs 6:1 i krecz Węgra; Haider-Maurer – Cornea 6:2, 6:1.

San Marino – CH

Pierwsza runda: Alund – Dzumhur 6:1, 6:2; Grassi – Hormazabal 6:3, 7:6 (2); Volandri – An. Kuznetsov 6:3, 6:4; Cervenak – Mat. Viola 6:2, 1:6, 6:4.

Pozoblanco – CH

Pierwsza runda: R. Ghedin – J. Minar 1:6, 6:7 (5), 6:3; Fabbiano – Carballes Baena 6:1, 6:2; Arenas-Gualda – Poch-Gradin 7:6 (3), 6:2; Brezac – Roy 7:6 (6), 6:2; Bautista – Burquier 6:2, 6:2.

Aptos – CH

Pierwsza runda: De Voest – Kudla 6:2, 6:2; Farah – Borvanov 4:6, 6:4, 6:2; Hernych – Romboli 6:4, 6:4; Weintraub – Van der Merwe 6:4, 7:6 (1); Klahn – Andreev 7:6 (3), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności