Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Watson - Babos 7:5, 6:0; Yastremska - Makarova 6:2, 6:2; Reyngold - Kalieva 7:5, 7:5; Friedsam - Cengiz 6:4, 6:4; Seidel - Sonmez 6:1, 6:0; BUENOS AIRES WTA 125: Oz - Grammatikopoulou 7:6 (1), 6:0; Parry - Gorgodze 6:1, 6:2; Carle - Ce 3:6, 6:0, 6:3; Zarazua - Vedder 7:6 (3), 7:5; Montgomery - Errani 6:3, 6:4; Strakhova - Naya 7:5, 5:7, 2:1 i krecz Argentynki; NEXT GEN FINALS DŻEDDA: Fils - Nardi 2:4, 4:3 (6), 4:2, 1:4, 4:2; Cobolli - Stricker 4:2, 3:4 (7), 4:1, 4:2.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Chinach, Austrii, USA, Włoszech, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Finlandii, Niemczech.

Kitzbuhel – ATP

Druga runda: Klizan – Cervenak 6:4, 6:4; Rosol – Veic 6:3, 5:7, 6:3; Bolelli – Fl. Mayer 6:2, 7:6 (4).

Los Angeles – ATP

Druga runda: L. Mayer – Cipolla 6:0, 4:0 i krecz Włocha; R. Ram – Capdeville 6:3, 6:1; Querrey – Sijsling 6:2, 6:2.

Baku – WTA

Druga runda: Rybarikova – Tanasugarn 6:1, 6:0; Bratchikova – Cabeza Candela 6:0 i krecz Hiszpanki; Cohen – Kudryavtseva 6:1, 6:4; Krunic – Pous-Tio 7:6 (5), 6:3; Jovanovski – Solovieva 6:2, 6:3; Al. Panova – Zaniewska 4:6, 7:6 (6), 6:3; Puchkova – Brianti 3:6, 7:6 (2), 6:1; Minella – Domachowska 6:4, 7:5.

Wuhan – CH

Druga runda: Feeney – Lim 7:6 (6), 3:6, 6:3; Rochette – Kondo 6:3, 6:1; Millot – Moriya 6:3, 6:4; Al. Bedene – Safwat 6:4, 6:2.

Astana – CH

Pierwsza runda: Nedovyesov – F. Martin 6:4, 7:6 (4).

Druga runda: K. Beck – Marcan 6:4, 6:4; Ilhan – Shyla 6:4, 7:6 (3); Konecny – Yevseyev 6:4, 7:6 (6); Bhambri – Dustov 6:3, 7:5.

Oberstaufen – CH

Druga runda: Rufin – M. Rodrigues 6:2, 6:3; P. Galdon – Menendez 7:6 (2), 6:1; Gimeno-Traver – Mertl 6:3, 6:4; Langer – Schoorel 7:6 (3), 6:2.

Orbetello – CH

Druga runda: Bautista – Middelkoop 6:3, 3:6, 6:2; Gutierrez-Ferrol – Polansky 7:5, 7:5; Naso – Kirche 6:2, 6:3; Lajovic – Cecchinato 7:5, 6:1.

Tampere – CH

Druga runda: Westerhof – Podlipnik 6:3, 6:4; G. Elias – Reuter 4:6, 6:4, 6:3; Desein – Lammer 7:6 (4), 6:1; J. Sousa – M. Kontinen 7:6 (3), 6:1.

Lexington – CH

Pierwsza runda: Ch. Harrison – Bangoura 6:2, 3:6, 6:3; Duckworth – King-Turner 7:6 (3), 6:7 (4), 6:4; McClune – Mannarino 1:6, 7:6 (2), 7:6 (4); Bogdanovic – El Mihdawy 7:6 (3), 4:6, 6:3; Mitchell – Estrella 6:2, 6:0; Quigley – R. Ghedin 6:3, 6:2.

Druga runda: Kudla – Sandgren 6:4, 6:2; Velotti – G. Jones 4:6, 7:6 (5), 6:2; Ch. Harrison – Ouellette 5:7, 6:1, 6:0; M. Reid – J. Baker 6:4, 1:6, 7:5.

Kategoria: