Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Anglii, Chinach, Kanadzie, USA i Ekwadorze.

IO Londyn

SINGIEL

Trzecia runda kobiet: S. Williams – Zvonareva 6:1, 6:0; Kirilenko – Goerges 7:6 (5), 6:3; Clijsters – Ivanovic 6:3, 6:4; Azarenka – Petrova 7:6 (6), 6:4; Kerber – V. Williams 7:6 (5), 7:6 (5); Kvitova – Pennetta 6:3, 6:0; Sharapova – Lisicki 6:7 (8), 6:4, 6:3; Wożniacka – Hantuchova 6:4, 6:2.

Trzecia runda mężczyzn: Federer – Istomin 7:5, 6:3; Del Potro – Simon 6:1, 4:6, 6:3; Almagro – Darcis 7:5, 6:3; N. Djokovic – Hewitt 4:6, 7:5, 6:1; Tsonga – F. Lopez 7:6 (5), 6:4; A. Murray – Baghdatis 4:6, 6:1, 6:4; Isner – Tipsarevic 7:5, 7:6 (14); Nishikori – Ferrer 6:0, 3:6, 6:4.

DEBEL

Druga runda kobiet: Chuang/Hsieh – Pennetta/Schiavone 6:7 (3), 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Huber/Raymond – Makarova/Vesnina 6:3, 6:3; S. Peng/J. Zheng – Kirilenko/Petrova 5:7, 3:3 i ciemność.

Druga runda mężczyzn: Melo/Soares – Berdych/Stepanek 1:6, 6:4, 24:22; Cilic/Dodig – Brunstrom/Lindstedt 6:3, 6:2; Erlich/A. Ram – Federer/Wawrinka 1:6, 7:6 (5), 6:3; Llodra/Tsonga – Paes/Vardhan 7:6 (3), 4:6, 6:3.

MIKSTY

Pierwsza runda: Azarenka/Mirnyi – Kerber/Petzschner 6:2, 6:2; Stosur/Hewitt – A. Radwańska/Matkowski 6:3, 6:3; Dulko/Del Potro – Vesnina/Jużny 6:3, 7:5; Raymond/M. Bryan – Errani/Seppi 7:5, 6:3; Vinci/Bracciali – Arvidsson/Lindstedt 6:3, 4:6, 10:8.

Waszyngton – ATP

Druga runda: Kamke – Matosevic 6:4, 6:3; Haas – L. Mayer 6:4, 7:5; Blake – Chiudinelli 6:2, 6:4; Dolgopolov – Ramirez Hidalgo 6:1, 6:3.

Waszyngton – WTA

Druga runda: Bouchard – Govortsova 1:6, 6:0, 6:3; Cepelova – Gallovits-Hall 6:3, 6:4; Rybarikova – Daniilidou 6:3, 7:5; Vandeweghe – Rezai 6:2, 6:2; V. King – Falconi 6:2, 7:6 (5); Pavlyuchenkova – Czink 6:2, 2:6, 6:3.

Pekin – CH

Pierwsza runda: Moriya – Kibi 6:0, 7:5; Yang – Safwat 6:1, 4:6, 7:6 (7); Zemlja – Zhe Li 5:7, 6:2, 6:2; K. Beck – Ti Chen 6:2, 6:1; Chang – Bai 6:4, 6:0; Bhambri – Heliovaara 7:5, 6:4; Sugita – Matsui 7:6 (3), 6:4; Dustov – Rochette 6:3, 3:6, 6:3.

Vancouver – CH

Druga runda: Udomchoke – Kudla 6:2, 7:5; Sijsling – Authom 6:2, 6:1; Dancevic – Sock 4:6, 6:4, 6:1; Bemelmans – Sakharov 6:2, 6:2.

Manta – CH

Druga runda: J. Souza – Quiroz 6:7 (5), 7:6 ((6), 7:5; Estrella – G. Rivera 6:2, 6:2; Arguello – Collarini 3:6, 6:0, 7:5; M. Estevez – Andreozzi 6:1, 2:6, 6:3; G. Jones – Salamanca 3:6, 6:4, 6:4; Aguilar – Velotti 6:3, 3:6, 6:0; Campozano – Garza 6:4, 6:2; Pella – Ouellette 6:1, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności